• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

13 Eylül 2019

13 Eylül 2019


13 Eylül 2019

13 Eylül 2019 Cuma Gökyüzünden mesajınız varrrrr…
Günaydınlar….. Ay Balık Burcunda ilerlemeye devam ediyor, hassasız ve duygusal olarak  çok tavan yapmış olabiliriz zaten Dolunay’a da 1 gün kaldı normal .Bu arada ayak ağrılarınız olabilir, masaj ve bakım iyi gelebilir.
Gün boyunca Güneş ve Plüton ahenkli bir kontak içinde olacaklar, muazzam bir ruh  ve iyileştirme gücü veren enerji. Güçlü kişilerden destek alabiliriz , risk alabilen, girişimci bir ruh hali içinde olabiliriz, değerlendirmek lazım canlar.
18:10 da başlayan ve 2 gün boyunca etkili olacak Merkür Venüs kavuşumu her ne kadar Başak burcunun eleştirici ve kılı kırk yaran etkisinde kalsalar da ilişkilerde kendimizi iyi ifade edeceğimiz, anlayışlı ve sempatik tavırlar içinde olacağımız bir süreçte olacağımızı anlatıyor ayrıca , sanatsal çalışmalar yapanlar  açısından da güzel bir enerji .
19:32-23:46 arasında Ay ve Jüpiter arasında gergin bir kontak olacak. Kabına sığmayan tavırlar ,duygusal aşırılıklar içinde olabiliriz. Gereğinden fazla cömert ve müsrif olabiliriz, dikkatli olalım.
21:23 Ay ve Mars karşıtlığı öfke patlamaları  ve düşüncesizce çıkışlar yapmamıza sebep olabilir, yakın çevremizle olan ilişkilere dikkat, gerginlikler yaşanmasın.
Ve…günün son açısı Ay ve Neptün kavuşumu etkisi yarın da devam edecek bu enerji merhamet, uyum, uzlaşma ve fedakar bir ruh halinde olacağımızın işaretçisi. Aynı zamanda ilham veren, önsezilere de güç veren bir enerji. Yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz , antenlerimiz duyarlı olacağından mistik deneyimlere de açık olunabilecek zamanlar ;dua ve meditasyon çalışmaları için hayli uygun. Herkese güzel bir Cuma olsun, sevgiler.