• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

17 Eylül 2019

17 Eylül 2019


17 Eylül 2019

????????????♉️♉️????17 Eylül 2019 Salı günü Gökyüzünden Mesajınız varrrr
Günaydınlar, güne Ay Koç burcunda boşluktayken başlıyoruz bu yüzden yeni başlangıç ve girişimlerde öğle saatlerine kadar bulunmuyoruz arkadaşlar..
 13:30’da Ay Boğa burcuna geçiyor bu saatten sonra huzur, dinginlik arayışında olacağız. Aynı zamanda hedefe odaklı, ağırkanlı ve temkinli zamanlar. Bu arada Boğa burcu ;boyun, bademcik, kulak altı bezlerini, ses tellerini, çene ve tiroit bezlerini yönettiği için Ay Boğa günlerinde bu organlar desteklenmeli ve dikkat edilmelidir. Kulaklarımızı soğuktan ve aşırı sesten de korumalıyız . Fakat bu bölgeler eğer acil değilse ameliyatlardan sakınılmalıdır.
23:33 Ay Uranüs kavuşumu ( yarın da devam edecek )tahmin edilemez gelişmelere açık bir enerji olacağını anlatıyor. Duygusal parlamalara, bilinçaltı güçlerin aniden ortaya çıkmasına, çılgın duygulara da sebep olabilir, dikkatli olmakta fayda var.
21:20’de  Venüs  Kiron karşıt açısı kesinleşiyor  ilişkilere  dikkat etmek gerek  ,kimsenin kalbini kırmamak ,incitmemek gereken bir süreç ,istersek sevgimizle karşımızdaki kırık kalplerini onarabiliriz.
Ay Boğa ritüelleri; evlilik, nişan ve sözlenmek için ideal zamanlar. Doğa da yürüyüş yapabilir, bahçenizi güzelleştirebilir ya da evdeki çiçeklerinize bakım yapabilirsiniz. Bütçe planlamak ve parasal işlerle ilgilenmek için de ideal günlerdir.
♉️????♉️????♉️????♉️????♉️