• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2 EKİM 2019

2 EKİM 2019


2 EKİM 2019

????2 Ekim 2019 Çarşamba Gökyüzünden mesajınız varrr
Günaydınlarrr, Ay Akrep kalitesi ile  güne başlıyoruz. 
10:57- 14:34 Ay ve Mars arasındaki uyumlu açısı ile  başkaları ile çalışmak ve liderlik rolünü üstlenmek kolay olur. Zaten özgüven ve cesaret ölçülü bir şekilde olacağı için  girişimlere destek veren bir enerji söz konusudur. Görüşlerinizi etkili olarak savunabilir ve geri adım atmazsınız. Böylece başkalarının güvenini kazanabilirsiniz. Yakınlarınıza, birlikte olduğunuz kişilere duygularınızı içten ve net olarak gösterebilir, kendinize olan saygınızla güçlü kişileri cezp ederek yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Nerde olduğunuz, ne yaptığınız, amaçlarınızın' ne olduğu hakkında gayet bilinçli olduğunuz bir kısa dönemdir
Ay bu açısından sonra boşluğa giriyor 14 :44 ‘ e kadar yeni girişimler ve başlangıçlar yapmak için uygun değil sonuç alamazsınız.
14:45’ten sonra Ay Yay burcundaki seyahatine başlıyor, pozitif enerjiler, büyük umutlar  ,uzun seyahatler ve bilgi, görgü arttırmaya yönelik faaliyetler bu süreçte önemli olabilir. Bu enerji abartılı fanatik davranışlar sergilememize de sebep olabilir dikkatli olalım.
20:38 Ay ve Kiron  uyumlu açısı ile şifalanacağımız , birbirimizi ruhsal anlamda anlayıp dertlerimize derman olacağımız zamanlar ,değerlendirmek gerek. Sevgiler..
Yay Ay’ı enerjisi ile yapılabilecek pratik şeyler; aile içi ve ikili ilişkilerde sorunlar ve gerginlikler kolaylıkla çözülebilir. Kalabalık ortamlarda bulunmak ve misafir ağırlamak, kasları fazla zorlamadan kısa yürüyüşler yapmak, hukuksal konuları ve işle ilgili sorunları çözmek bu enerjide daha kolaydır. Pazarlık ve anlaşmalar yapmak için de bu enerjiyi kullanabilirsiniz.