• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020

2020


2020

6 Ocak Pazartesi Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar, herkese iyi haftalar güne Ay Boğa enerjisi ile devam ediyoruz  , bu enerji ile  duyularınızı besleyin, doğanın verdiği güzelliklere daha farklı bakın, seslerini duymaya , tat almaya, bir ağaca sarılıp dokunarak enerjinizi  topraklamaya  ve doğanın kokusunu içinize çekmeye çalışarak bize verilen nimetler hakkında  farkındalık sağlayalım. Böylece güne pozitif enerjilerle daha güzel içten bir günaydınla başlayalım. Günün mesajlarına bakacak olursak;
Gün boyunca Yay burcundaki Mars ve Koç burcundaki  Kiron arasındaki uyumlu açı  ile karşımızdaki kişilere isteklerinin peşinden kararlılıkla gidebilmeleri için cesaret verebiliriz.
10:00-14:14 Ay Venüs arasındaki gergin açı ilişkilerde gergin saatleri anlatıyor, dikkatli olalım canlar.
12:11-15:07 Ay Satürn uyumlu enerjisi  ile gerek maddi konular gerek işlerimizle ilgili hedeflerimiz konusunda kararlı, yapılandırıcı çalışmalar içinde olabiliriz.
13:13- 15:07 Ay Plüton olumlu enerjisi ise kariyer ve statü konularında güçlü, dayanıklı bir şekilde davranabileceğimiz ve güçlü kişilerden destek alabileceğimiz zamanları anlatıyor fakat saat 15:07 ‘de Ay boşluğa gireceği için işler ve güçler konusunda gerekli kararları ve başlangıçları  Ay’ın boşluğa girdiği zamandan önce halletmek gerekiyor, hatırlatalım. Ay  bir sonraki güne kadar boşlukta olacağı için  (15:07 ‘den sonra )iş yerinizde  aklınıza takılan eksik evrak , çekmece dolap düzenlemeleri veya evde dolap, çamaşırlık, çatı katında yapılacak düzenlemeler için ya da dua ve meditasyon yapmak için güzel zamanlar, değerlendirin arkadaşlar, sevgiler.