• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020

2020


2020

VENÜS BALIK BURCUNDA
13 OCAK- 7 ŞUBAT 2020
Aralarında önemli benzerlikler bulunan Venüs  Balık burcu seyahati başlıyor. Venüs nemli ve soğuk  bir doğadadır, Balık burcu da nemli ve soğuk bir doğada ,Venüs bir gece gezegeni ve dişil  Balık da bir gece burcu ve dişil bir burç bu yüzden ayrıca Venüs Balık burcunda yücelir  bu yüzden çok rahat eder, kendi doğasının özelliklerini hem güçlü hem de etkili bir şekilde ortaya koyar.

Venüs; aşkı, sanatı, güzellikleri ve ilişkileri anlatır tüm bu konular Balık burcu ile bir araya geldiğinde yaratıcılığımız artar, vizyonumuz güçlenir, sanatsal konularda başarı getirir. Bu dönem sanatsal çalışmalar yapan arkadaşlar için değerlendirilmesi gereken olağanüstü güzel bir dönemdir, ilham kaynaklarınız etrafınızda sizin tarafınızdan  fark  edilmeyi bekler, şiir, müzik alanında yetenekleriniz artabilir. Bu dönem aşktan, ilişkilerden yana da şanslı bir dönemdir, ilişkileri olanlar daha hassas, daha sevgi dolu olur ve birliktelikleri daha güzel bir akış içinde olabilir, ilişkileri daha derin bir sevgi ile devam edebilir. Eğer bu dönemde romantik bir birlikteliğiniz yoksa kendinizi daha yalnız hissetmeniz olasıdır.

Balık  burcu sanki  gökkuşağının tüm renklerini kucaklar gibidir, Balık burcundaki Venüs yani  aşk tanrıçası ile yani  aşk ile her şeyi kucaklar, affedebilir , anlayabilir ve şefkat duyguları ile  dolu oluruz. Venüs’ün sevgisi Balık burcunda yücelir evrensel bir hale gelir, evrensel, tanrısal bir sevgiye dönüşür daha büyük bir sevgi, aşkın bir sevgi , ilahi olana aşk ile bağlanma sevgisi ve bu sevgiyle yaratılmış her şeyi kucaklama, merhamet etme, şefkat gösterme, bağışlama tekrar sevmeyi öğrenme temaları bu süreçte hepimizi etkileyebilir her şeye herkese sevgi dolu bakabiliriz.

Bu dönemde platonik aşklar artabilir çünkü Venüs Balık burcunda iken gizli olmayı sever, aşkını herkesten gizli yaşamak , kendi kendine platonik bir şekilde takılmak  isteyebilir. Yine bu dönemde çok hassas , merhametli yapımızdan dolayı çok çabuk kırılabiliriz. Bu gizli aşk ve Venüs Balık teması   Şems-i Tebriz’in “Sığ suları en hafif rüzgarlar bile coşturabiliyor. Derin denizleri ise ancak derin sevdalar. Anladım ki , derin ve esrarengiz olan her şey susuyor. Anladım ki susan her şey derin ve heybetli.”  sözleri çok güzel anlatıyor, derin ve heybetli aşk Venüs-Balık aşkı.. Hepimiz için güzel bir dönem olsun ,sevgiler.