• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020

2020


2020

16 Ocak Perşembe Gökyüzünden Mesajınız Var

Günaydınlar, Ay Terazi enerjili bir gün soluyacağız, ilişkilerin önemli olduğu, sanatsal yaratıcılığın ortaya çıkabileceği veya sanatsal faaliyetler içinde olabileceğimiz zamanlar. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;

02:17- 22:11 Venüs ve Uranüs uyumlu  açısı ile ikili ilişkilerde sürpriz, öngörülemeyen durumlar söz konusu olabilir. Kendimizi yeni fikirlere, ilişki kurma yollarına , farklı insanlara veya deneyimlere açan, özgürleştirici bir enerji verir. Venüs-Uranüs, yeni bakış açılarına ve yeni durumlara açık olduğumuz için daha rahat ve başarılı sosyal etkileşimler sağlayabilir. Sanatsal ve yaratıcı çalışmalarda özgün ilerlemeler kaydedebilirsiniz.
07:28 - 10: 59 Ay  Mars uyumlu  enerjisi ile hareketli ve enerjik olacağız, çalışmak için tutkulu bir coşku veren, kazanmayı kolaylaştıran, bu geçişin rekabetçi ve aynı zamanda işbirliğine dayalı bir niteliği var. Grubun bir parçası olmakla birlikte, bağımsızlığa ihtiyaç duygumuz  öne çıkarabilir. Dürtü, inisiyatif ve cesaretle  değerli bir neden için veya ailemiz  adına savaşçı bir ruh hali içinde olabiliriz.
10:02- 13:27 Ay  ,Ay düğümleri ve  Jüpiter ‘e gergin açısı ile  yiyecek, alkol vb. aşırıya  kaçabilirsiniz değişken ruh halleri yaşayabilirsiniz . Bu geçişle ilişkilerde standartların düşme eğilimi olabilir, aşırı güven, istenmeyen sonuçlara yol açabilir  ,sadakatsizlik söz konusu olabilir. Alışveriş yaparken de  aşırıya kaçma eğilimi olabilir ,dikkat! Ayrıca iş, ortaklık konularında hukuksal konular ,önemli konular gündeme gelebilir.
21:30 Merkür Kova burcuna giriyor. Orijinal ve benzersiz fikirlerle dolup taşan  fikirler gündemimizde olabilir. Arkadaşlar, sosyal çevre ve gruplarla   fikir alışverişinde bulunmaktan hoşlanacağımız bir süreç. Yaratıcı düşüneceğimiz eski ve geleneksel fikirlere karşı isyan edeceğimiz zamanlar, bu konuyla ilgili detaylı yazımız diğer postumuzda olacak. Sevgiler.