• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020

2020


2020

17 Ocak 2020 Cuma Gökyüzünden Mesajınız Var

Günaydınlar, güne Ay Terazi enerjisi ile başlıyoruz; adil, uyumlu, sanatsal inceliğe sahip bir ruh ile, çevremize bakıp hep güzel şeyleri görerek ruhumuzu besleyelim canlar, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;

07:33- 11:38 arası saatlerde Ay Oğlak’taki Satürn ve Plüton (ağır abilere) gergin bir enerji gönderiyor bu yüzden ailevi konularda iş ve kariyer konularında duygularımızı bastıracağımız, evhamlı olacağımız, otorite figürleri ile çatışmalar yaşayabileceğimiz ,kolayca moralimizin bozulacağı zamanlar. Plüton ile gergin açısı ise duygusal patlamalar, aşırı hırs ve tutkulu ,baskılayıcı bir enerji hissedebiliriz. Hani şu iş bitsede gitsek modunda olduğumuz bunaldığımız zamanlar vardır ya işte öyle bir şey, herkese şimdiden sabırlar diliyoruz.

14:07- 15:58 Ay ve Güneş arasında yine gergin bir açı var (bugün sevgili kraliçemiz Ay’ımız ters taraftan kalkmış anlaşılan) iş hayatı  ve aile içinde duygusal olarak gergin olacağımız bir süreç. İkili ilişkilerde ve ailevi ilişkilerde huzursuz, rekabeti ve şartları zorlayan bir durum söz konusu olabilir. Denge kurmakta zorlanacağız, önemli iş anlaşmalarını bu saatler arası yapmamak gerek.

15:58 Ay boşluğa giriyor ve gece 21:20’ye kadar boşlukta olacak, evinizde, ofisinizde, elinizde yarım kalan işleri bitirmek bu süreçte çok kolay olur, örneğin bitiremediğiniz bir kitabı okumaya başlayabilirsiniz çok kolay bir akış içinde okuduğunuzu göreceksiniz. Ya da sepet sepet ütülenmeyi bekleyen kıyafetlerinizin çok kolaylıkla ütülendiğini fark edebilirsiniz. Bazılarınızda  uzun kahve molası verebilir  ya da hiçbir şey yapmadan sessizlikte kalmayı isteyebilir. Bu süreç kendinizle ilgilenmek ve meditatif çalışmalar yapmak için de süperdir, bizden hatırlatması.

21:20 Ay Akrep burcuna giriyor yani düşman evinde 2,5 gün geçirecek, kendisini güvende hissetmediği bir burçta olacak. Bu süreçte fazla derin duygular içinde olacağımızdan duygusal yıpranmalar yaşayabiliriz. Sezgiler kuvvetli, yoğun çalışma temposuna dayanıklı olacağımız günler, iyi değerlendirmeniz dileği ile sevgiler ….