• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020

2020


2020

22 Şubat 2020 Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar güne Ay Yay burcunda ve boşlukta başlıyoruz. 08:00 da Ay Oğlak burcuna geçiyor ve 2,5 gün Oğlak enerjisini deneyimleyeceğiz. Ay düşman evinde yani Satürn’ nün evinde olacak. Bu yüzden; endişeler, kısıtlamalar ,engeller ve blokajlar ile karşılaşabiliriz. Oğlak aynı zamanda sorumluluk ve görevlerimizi anlattığı için Ay bu burçtayken görev ve sorumluluklar önem kazanacak. Duygusal olarak da havada depresif enerjiler var canlar, kendimizi mutsuz, sıkıntılı hissedebiliriz, sizi iyi hissettirecek arkadaşlarınızla birlikte olmak ya da size iyi gelen aktiviteler yapmak iyi gelebilir. Bu süreçte; diş, tırnak, romatizma, kemik, diz ve eklem ağrıları olabilir, kalsiyumu bol besinler almak gerekebilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
Sabah enerjileri Ay ve Uranüs arasındaki uyumlu açı ile iş ve kariyer ile ilgili ani beklenmedik , öngöremediğiniz hem hızlı hem de sürpriz gelişmeler olabilir.
Akşam saatlerinde   Ay  , Ay düğümleri ile birleşiyor ve Venüs ile uyumlu bir açı içinde olacak. Anne ve annelik konuları, beslenme ihtiyacı artabilir. Duygusallığın ve hassasiyetin arttığı  zamanlar olabilir. Hayatımızdaki kadın figürleri ile ilgili konular gündeme gelebilir. Geçmiş ile ilgili konuların da gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Bu süreçte duygusal bağlarımızın olduğu kişilere özveride bulunan taraf olmamız gerekebilir.
Ay Oğlak burcunda iken neler yapılmalı? Ayak ve diz eklemlerini yoracak hareketlerden kaçınmalıyız, uzun yürüyüşler yapmamalıyız. Fazla ayakta kalmamaya özen göstermeniz gerekebilir, sizi zorlayan spor aktiviteleri de yapmazsanız iyi olur. Bu 2,5 günlük süreçte cilt bakımı yaptırabilirsiniz. Uzun vadeli planlama ve disiplinli çalışmalar için, emlak alımı için uygun günlerdir.