• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020

2020


2020

9 ŞUBAT 2020 ASLAN BURCUNDA DOLUNAY
 
 Aslan burcunda 20 derecede oluşacak dolunay ile yaratıcılığımız, yeteneklerimiz ve hareketlerimizle öne çıkabileceğimiz bir süreçte olacağız, Aslan burcu kendini göstermek , kanıtlamak ister, merkezde olmak, her şeyin en iyisini istemek gibi özellikleri vardır ,dolayısı ile bu 2 haftalık süreçte tanınma, kendimizi gösterme, yaratıcılığımızı gösterme ,yaşam enerjimiz, aşk hayatı ve sosyal faaliyetler özgüven patlaması, kaliteye, gösterişe ,ihtişama önem verme temaları ön planda olabilir.  An haritasında da Koç burcu yükseliyor  tüm bu konularla ilgili harekete geçme, inisiyatif alma gücü veriyor. Koç burcunun yöneticisi Mars da Yay burcunda Aslan’daki Ay’a inisiyatif alma, kararlı bir şekilde  harekete geçme konusunda destek veriyor olacak. Kadın hakları ile ilgili cesur girişimlerin de yapılacağı bir süreç olabilir. Haritaya baktığımızda adeta Dolunay zamanı ateş çemberi içinde olacağız. Ateş elementi tarih boyunca ilahi gücün simgesi olmuştur, ışık olduğu için de aydınlanmanın simgesidir, potansiyelleri ortaya çıkaran, canlandıran ve kuvvetlenen bir enerji söz konusu bu dönemi yaratıcılığınızı da kuvvetlendirmek için kullanabilirsiniz.
Dolunay an haritasının 5.evinde bizlere  hayatımızda neleri kaçırdığımızı gösterebilir, 5. ev bir eğlence evidir ve aynı zamanda da  kalp merkezli ,aşkın  evi, bu yüzden buradaki  Dolunay, gerçekten arzuladığımız şeylere ışık tutuyor bunlar sanatsal konular, organizasyonlar, borsa, şans oyunları, partiler, çocuk sahibi olma, çocuklarla ilgili konular olabilir. Bir süredir aşk yaşıyorsanız bu Dolunay, aranızdaki duygusal bağlantıyı yoğun bir şekilde kuvvetlendirebilir. Daha önce üzerinde çalışmış olabileceğiniz yaratıcı bir projenin ödüllerini toplayabilirsiniz. Çocuğunuzun duygularının ortaya çıktığı bir zaman olabilir, çocuklarla ilgili konularda atılan tohumların yeşerdiği zamanlar olabilir ; işe girebilir, hobisi ile ilgili çalışmalarını sergileyebilir, yaratıcılığı ortaya çıkarabilir. Bazılarınız hamile olduğunu öğrenebilir, bazılarınız çocuk sahibi olabilir. Bu dolunay kişisel haritalarında 20  derecelere yakın gezegenleri olan sabit burçları çok etkileyebilir.
 
DOLUNAY VE BURÇLAR
 
KOÇ
Dolunay  5. evinizde her tür kutlama, eğlenceli ortamlar, romantik eğilimler ,yaratıcı çalışmalar  vurgulanmaktadır. Sosyal çevre ve arkadaşlarla da eğlenebileceğiniz ,keyif alacağınız ,tutkulu  ve normalden daha cesur hissedebileceğiniz bir zaman olabilir. Kimileriniz çocuk sahibi kimileriniz  aşık olabilirsiniz. Kimileriniz yurtdışı seyahatine çıkabilirsiniz.
BOĞA
Dolunay 4.evinizde ;aile, ev ,yuva güvenlik  konularında daha önce görmediğiniz şeyleri aydınlatabilir, değişim ,dönüşüm belki evinizi tadilat ediyor veya taşınıyor olabilirsiniz bu konular netleşebilir. Bazılarınız  bu süre zarfında, ailenizin ihtiyaçları ile aydınlanırsınız, ebeveynlerinize odaklanabilirsiniz. Bazılarınız  işe harcanan enerji ile iç meselelere harcanan enerji arasında bir denge kurmak durumunda kalabilirsiniz. Bir ev, aile veya mülk meselesi dikkatinizi çekebilir.
İKİZLER
3.evinizde oluşacak Dolunay zamanı yakın çevre ,arkadaşlar, kardeşler, akrabalar, kuzenlerle ilgili gündemleriniz olabilir. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde duygusal anlamda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bazılarınız kısa seyahatlere çıkabilir, bazılarınız eğitimlerini tamamlayabilirler . Bazılarınız internetten ticaret yapabilir, bazılarınız sosyal medya bağlantılı işleri ile ilgili nihai sonuçlara ulaşabilir. Bazılarınız yeni bir sosyal organizasyon projesine başlayabilir.
YENGEÇ
Dolunay 2.evinizde ; para aksınız oldukça hareketli olacaktır. Dolunaylar tamamlanma, netleşme enerjisi taşır, bu da demek oluyor ki parasal konularla ilgili tamamlanmış bir takım durumlar var sizin için. Parasal konularla ilgili durumunuzu net bir şeklide görüyor ve bu konularla ilgili kararlar alıyor olacaksınız. Bazılarınız için uzun zamandır beklediğiniz bir para sonunda size geliyor olabilir. Maddi konularda bir hareket gelecektir.
ASLAN
Dolunay sizlerin yükseleninizde 1.evinizde  kendinizi daha yakından tanıyarak tamamen yeni bir ışık altında görüyor olacaksınız. Buradaki Dolunay, hayatınızın yolu veya yaşam yönü hakkında size fikir verebilir. Kendinize bazı hedefler koyduysanız veya bir yol almaya  çalışıyorsanız, bu aynı zamanda sonucu görmeye başladığınız bir zaman da olacaktır. Kendinizi, hareketlerinizi ve yönünüzü çok daha net bir şekilde görebilir, tam olarak neyin işe yaradığını ve neyin işe yaramadığını fark edebilirsiniz, böylece  hayatınızda yeni değişikliklere yol açmak için gereksiz olanları temizleyebilirsiniz. Çocuk sahibi olabilirsiniz, tatile çıkabilirsiniz.
BAŞAK
Dolunay 12.evinizde;kontrol edemediğimiz, bizim dışımızda gelişen olayları ve durumları gösteren evinizde gerçekleşecek özellikle iş hayatınızla ilgili gelişen kontrol dışı olaylar, can sıkıcı durumlar meydana gelebilir. Belki de ortaya çıkaran, netleştiren dolunay ışığı bir gizli düşmanınızın ortaya çıkmasını, sizin onun kötü niyetlerini anlamanızı sağlayacaktır. Bu dolunay ile bazılarınızın hastalığınızla ilgili bazı konular netleşebilir ve ameliyat olmak gibi müdahaleler de bulunmak durumunda kalabilirsiniz. Bazılarınız dolunaya yakın günlerde içinize kapanmak, kendinizle olmak, ruhunuza, ruh sağlığınıza iyi gelecek şeyler yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Meditasyon yapmak, enerji ya da regresyon gibi çalışmalar yapmak sizlere iyi gelebilecek çalışmalardır.
TERAZİ
11.evinizdeki Dolunayda, daha önce ilişkilendirdiğiniz bir arkadaşla, sosyal çevre veya grupla yaptığınız bir projeyi tamamlayabilirsiniz.  Genellikle, bu Dolunay gerçekleri ortaya çıkarır ve etrafınızı çevreleyen insanları daha net görürsünüz, bu süre zarfında duygular yükselir, bu nedenle daha önce birlikte çalıştığınız arkadaşlıklar veya sosyal ortamlarda tartışmalar ve anlaşmazlıklar olabilir, unutmayın. Hobileriniz, aşk ilişkileriniz, yaratıcılığınız, çocuklarla olan ilişkileriniz  gündeminizde olabilir. Bu dönemde kariyerinizden elde ettiğiniz gelirinizde  somut sonuçlar elde edebilirsiniz.
AKREP
9 Şubatta dolunay ışığı sizlerin kariyer evinizde parlayacak. Kariyeriniz ve toplumsal statünüzle ilgili konularda tamamlanan netleşen durumlar söz konusu olacaktır. Bazılarınız için kariyerinizde bir bitiş yeni bir başlangıcın habercisi olacaktır. Bazılarınız için yeni bir kariyerin habercisi olacaktır, bu dolunay. Bazılarınız içinse bu dolunayda beklediğiniz terfi gerçekleşecektir.
YAY
Dolunay , sizlerin 9.evinizde ve geleceğiniz için hedeflerinizi ve isteklerinizi yeniden yönlendirmede yardımcı olmaya size ışık olmaya çalışacak. Dolunay, daha önce göremediğiniz her şeyi aydınlatır, hayatınızın hangi yönden geçtiğini,  hedeflerinize ulaşıp ulaşamayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Bu Dolunay boyunca, geleceğinize, size sunulanlara ve en başarılı olana nasıl uyulacağına dair bir fikir edinirsiniz. Yurt dışı seyahatleri, akademik çalışmalar, yabancılarla yapılan işler ,sosyal medya konuları gündemde olabilir.
OĞLAK
Dolunayın ışığı mali konularınızı, mali tablonuzu netleştirecektir. Mali tablonuz önünüze serilecek yani tüm kazancınız, eşinizden, ailenizden, ortaklığınızdan, nafaka, miras ya da sigorta kazanımları gibi kazançlarınız ve kredi, kredi kartı, sigorta, nafaka, tazminat gibi tüm ödemelerinizi net olarak göreceğiniz, farkında olarak kararlar alabileceğiniz bir süreç olacaktır. Diğer taraftan bu dolunayın ışığı bazılarınız için sağlığınızla ilgili konuları görünür bir hale getirecektir. Sağlığınızla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
 
KOVA
Dolunay sizlerin her türlü ilişkileri anlatan 7.evinizde olacak dolayısı ile ilişkilerde  bugüne kadar konuşulmamış konular netleşecek, eğer sürüncemede kalan bir ortaklık veya evlilik varsa bitebilir, kimileriniz bu dönemde güzel gelişme gösteren ilişkilerini evlilikle taçlandırabilirsiniz.. Yedinci ev, önemli birebir ilişkiyi temsil eder; bir evlilik partneri, iş ortağı veya bir rakip. Kendi ihtiyaçlarınızla başkalarının ihtiyaçları arasında bir denge kurma zamanı. Uzlaşma ve müzakere zamanı tüm bu konularda netleşmeler olabilir..
 
BALIK
Dolunay 6.evinizde, genel sağlık ve ,iş rutinleriniz hakkında düzenlemeler, iş hayatında bir açılım olabilir, belki çalışma koşullarında, yanınızda çalışanlar kişiler ile ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Genel sağlığınız alanında belki gözden kaçırdığınız bir sağlık sorunu olabilir ve bu konuyla ilgili net sonuçlar almak için hastanelere gideceğiniz bir süreç olabilir.