• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020

2020


2020

27 Ocak Pazartesi  Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydın,02:43’te Ay Balık burcuna giriyor, 2,5 gün boyunca hassas, duygusal, merhametli, şefkatli ve yardıma muhtaçlara el  uzatmak gibi temalar söz konusu zaten  bugünlerde Elazığ ve Malatya için herkesin kendi kararınca insanlık görevini yerine getirdiğini görüyoruz ve  bu manevi enerjilerin de desteği  ile yardımların daha da artacağına gönülden inanıyoruz, depremzede kardeşlerimize de Allah’tan şifa ve sabır diliyoruz. Günün mesajlarına bakacak olursak;
Sabah saatlerinde Ay Uranüs uyumlu açısı ile sürpriz , şaşırtıcı durumlarla karşılaşabilir, farkındalığımız artabilir, hayatımızda yenilikler yapmak isteyebiliriz.
Venüs ile   Mars’ın  gergin enerjilerinin etkisi birkaç gün devam ediyor olacak ve ilişkilerde agresif bir hava esecek bu yüzden sözlerimize, davranışlarımıza dikkat edelim. Bu enerjinin etkisi ile müsrif olmaya ve fazla para harcamaya da meyilli olabiliriz.
Akşam saatlerinde Venüs ile Neptün kavuşumu ilişkilerde hayal kırıklığı, mağdur olma konularını gündeme getiriyor ayrıca  tembellik etme ve hayal kurma eğilimi olduğu için, işte veya diğer rutin görevlerde motive olmakta zorluk çekebilirsiniz. Biraz boş zamanınız varsa, aslında yaratıcılığı tetikleyen bu enerji ile hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Kendinizi şımartmak, bir film izlemek ya da en sevdiğiniz müzikle dinlenmek için mükemmel bir gün, sert veya agresif olan durumlardan ve ortamlardan uzak durmak isteyebilir,   hayır işleri yaparak veya başkalarının bakımını üstlenerek ruhsal anlamda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.
Mars aynı zamanda Venüs Neptün ikilisine  gergin bir açı yapıyor bu yüzden ilişkilerde hayal kırıklığı
aldanma, aldatılma söz konusu olabilir, aldanmayalım ,dikkatli olalım, sevgiler.