• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020

2020


2020

28 Ocak 2020 Salı Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar, Ay Balık temalı Salı günündeyiz, karşımızdaki kişilerin enerjilerinden çok etkilenebilir, onlarla ağlayıp, onlarla gülebiliriz. Sezgilerimiz  ve empati duygumuz güçlü olabilir. Günün diğer mesajlarına bakacak okursak;
Sabah saatlerinde Ay Venüs ve Neptün ile kavuşuyor ve Mars bu üçlü kavuşuma gergin açıyla bakıyor. İlişkilerde aldanmalar, aldatmalar, yanılgılar, hayal kırıklıkları olabilir. Harekete geçmekte ve  yönümüzü belirlemede zorluklar yaşayabiliriz. Cesaretimizin olmadığı ve kendimizi ortaya koymakta zorlanacağımız zamanlar, kadınlarla olan ilişkilerde de tansiyon yüksek olabilir.
Dedikodu, skandal, iftira veya aldatmanın kurbanı olabilirsiniz. Gerçek olamayacak kadar iyi görünen tekliflere karşı dikkatli olun. Herhangi bir ekstra iş veya yeni proje üstlenmeyin. Kendi işinize dikkat edin ve bu kafa karıştırıcı enerjiyi, sürekli fiziksel çabayla değil, ilham ve hayal gücüne ihtiyaç duyan yaratıcı projelerde kullanın. Bağışıklık sisteminizde de düşüklük olabilir, beslenmenize dikkat edin canlar.
 Akşam  Ay  Plüton ve  Satürn uyumlu açısı ile görev ve sorumlulukların öneminin kavranabileceği ve duygusal ihtiyaçların dengelenebileceği  ve ailevi ilişkilerde duygusal derinlik , dönüşüm güçlenme yaşanabilir, sevgiler.