• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020

2020


2020

4 Şubat 2020 Salı Gökyüzünden Mesajınız Var

Günaydınlar, güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz duygularımız değişkenlik gösterebilir, insanlarla iletişim içinde olmak, diyalog kurmak Ay İkizler temasıdır. Ruhunuzu dinlendirmek için kısa geziler de iyi gelebilir, bu süreçte okumak, araştırma yapmaktan da hoşlanacağımız bir günde olacağız. Günün diğer mesajlarına bakalım neler var?

Gün boyu etkili olacak Ay ve Güneş arasındaki olumlu ilişki kendimizi  psikolojik açıdan  uyumlu  hisseder ve bu ruh hali içinde her konuda samimi, rahat ve olumlu olacağımız için  bu süreçte girişilen  işler rast gider çünkü  hep olumlu enerjiler yayılmaktadır. İnsan ilişkileri, grup aktiviteleri, iş, eğlence kısaca pek çok şey için iyi bir zamandır. Sonuçta diğer zamanlara göre daha fazla kazançlı çıkmak kaçınılmazdır. Karşı cinsle olan ilişkiler, arkadaşlık, sevgi, söz, nişan hatta evlilik için iyi gelişmeler olabilir.

Yine gün boyu etkili olacak bir diğer güzel enerji Venüs ve Satürn arasındaki uyumlu açı ile arkadaşlarla olma arzunuz artabilir ,birisi tarafından sevilmek  ve değerli olduğunuzu  hissetmek isteyebilirsiniz  ancak bu ciddi ve gerçek bir sevgi olmalıdır. Mevcut bir iş ortağıyla, güvence veya daha fazla bağlılık arayabilir ancak onları mutlu ve memnun etmek konusunda da dikkatli davranabilirsiniz.

Bu transit kapsamında iş yapmak , gayrimenkullere veya sanat eserlerine yatırım yapmak tercih edilebilir aynı zamanda  bir tasarruf planı başlatmak için iyi bir zamandır. Yaratıcı yeteneklerinizi de  detay ve organizasyon gerektiren herhangi bir konu için kullanılabilirsiniz.
 
Gece saatlerine kadar güzel enerjiler devrede canlar, iyi değerlendirmek de sizin elinizde fakat gece saatlerinde 20:59-22:50 arasında Ay ve Neptün gergin enerjileri devrede olacak , hayal kırıklıkları, yanılgılar, aldanmalar ,  anne figürü ile ilgili duygusal temelli bozukluklar da olabilir, anne ile ilişkileriniz  de olumsuzluklar yaşayabilirsiniz,sevgiler.