• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020

2020


2020

5 Şubat 2020 Çarşamba Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar, güne Ay İkizler enerjisi  ile başlıyoruz, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
06:11-10:02 arasındaki saatlerde Ay ve Mars karşıt açı içinde olacaklar; kazalara, sakarlıklara dikkat edilmesi gereken bir süre aynı zamanda öfkelenmeye, sürtüşmelere, çekişmelere meyilli zamanlar, ilişkilerde birbirimizi hırpalamak isteyeceğimiz enerjiler var canlar dikkat edelim hem sözlerimize hem de tavırlarımıza !
00:00 ‘dan itibaren başlayan ve 12:42 ‘de kesinleşen Merkür , Uranüs uyumlu enerjileri ki birkaç gün sürecek ; bu etki ile bizi heyecanlandıran  haberler  alabiliriz, günlük rutinlerimizde yeni ve beklenmedik değişiklikler yapabiliriz. Psişik yetenekler  artabilir, tüm duyularımızda bir artış olabilir ve bazı şeyleri daha ayrıntılı  algılayabiliriz.. Geleceğe yönelik düşünme ve açık fikirlilik de orijinal ve dahiyane keşiflere yol açacaktır. Olayları farklı bir açıdan görmek  sorunların çözülmesine veya kayıp nesnelerin bulunmasına yardımcı olabilir. Öğrenciler için çalışma ve sınavlar, özellikle bilimsel konular, bilgisayar ve matematik gibi teknik alanlarda  iyi gelişmeler olabilir. İnternette dolaşmak, yeni ve farklı şeyler öğrenmek, fikir paylaşmak ve yeni insanlarla tanışmak için harika zamanlardır.
17:19 ‘da Ay ve Venüs arasında gergin bir açı oluşacak, ilişkilere dikkat ,sadakatsizlik olabilir, sağlıklı bir ilişki bile biraz sekteye uğrayabilir,  sevdiklerinizi memnun etmek için ekstra bir çaba göstererek ve uyumu korumak için uzlaşmacı bir tavırla  kolayca giderilebilir. Muhtemelen bu saatlerde motive olmakta zorlanacağız ,en iyisi  bize neşe getiren arkadaşlık veya aktivitelerle anı kaliteli yaşamaya çalışmak olabilir. Ay bu açısından sonra boşluğa giriyor…..
22:02 Ay kendi yöneticisi olduğu Yengeç burcunda kısa gezintisine başlıyor yani hassas ve ağlamaklı dolaşacağımız, duygusal olarak her şeyden etkileneceğimiz süreç başlıyor, sevgiler.