• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020

2020


2020

11 Şubat 2020 Salı Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar Başak Ay’ı enerjisi devam eden bir gündeyiz, bugünlerde sorunlarımızı çözmeye çalışmak biraz zor olabilir, bu yüzden ilişki içinde bulunduğunuz kişilerle iletişiminizde daha dikkatli olmak gerekir, başkalarından  beklentilerimiz var ise bugünlerde dile getirirsek duymak istemediğimiz şeyleri duyabiliriz bu yüzden Ay Başak günleri kimseden bir şey istememekte fayda vardır. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
O4:53- 08:05 Ay Neptün karşıtlığı  sabah erken saatlerde başlayıp öğleye kadar süren bu etki ile garip duygular yaşayabilir ya da bu saatte uyuyanlar kabus görebilir. Duygusal hassasiyetinizin yüksek olduğu bir süreçtir başkalarını yanlış anlayabilir ve kendi duygularınız hakkında kafanız karışabilir. Diğer insanlarla olan ilişkilerinizde çok dikkatli olmalısınız .Günlük işlerinizi yaparken de dalgınlıklara dikkat ! Hastalığa ve enfeksiyona, alerjik reaksiyonlara daha duyarlı olabileceğinizden iyi hissetmiyorsanız ekstra önlemler alın.
14:59-18:11 Ay ve Plüton arasındaki uyumlu enerji  ile duygusal hassasiyetiniz ve psişik algınız artabilir,  çalışma hayatınızda daha güçlü hissedebilirsiniz. Ay’ın Oğlak burcundaki gezegenlere (Satürn, Plüton, Jüpiter) uyumlu açı yapması bugün çalışma hayatındaki kişiler için olumlu destekler veriyor, değerlendirmekte fayda var.
19:00- 22:13  Ay ve Satürn arasındaki uyumlu enerji ile  duygularınızı kontrol edebilir, hayata daha akılcı ve ölçülü bir yaklaşım içine girebilirsiniz. Zorluklara daha rahat göğüs gerebilirsiniz, sabretme  gücü verir. Aynı zamanda kimseye ihtiyaç uymadan tek başınıza tüm değerlendirmeleri yapabilir, işlerinizi düzene sokabilir ve kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz. Önemli ve yoğun bir probleminiz varsa saygı duyduğunuz, sizden olgun birine başvurursanız size manevi destek ve pratik bir yol gösterebilir.
19:44- 23:06 Ay Mars gergin enerjisi ise günü kapatırken bizi biraz gerginleştirecek görünüyor, sakarlıklara ve kazalara açık zaman dilimleri, enerji gerginlik, alınganlık, duygusallık, münakaşa etmeye de uygundur, dikkat edelim canlar, sevgiler.