• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020 MART

Sevgili  Aslan ve yükselen Aslanlar 4 Mart tarihinde Merkür geri hareketi bu kez sizlerin 7.evinizde başlayacak ve 10 Mart’a kadar devam edecek bu süreçte her türlü ikili ilişkilerinizde; evlilik, ortaklık ilişkilerinde  yanlış anlaşılmalar olabilir, ilişkilerinizde  “Konuşulmamış” olan konular muhtemelen bu geçiş sırasında ortaya çıkabilir ve belki de ilişkilerdeki yolunuzu temizlemeniz için bu gereklidir. 7. evde bulunan Merkür geri hareketi, fikir farklılıklarıyla sizi bir araya getirmeye yardımcı olabilir.. Geleneksel olarak, Merkür geri hareketinde  evlenme veya bir düğün tarihi ayarlama, ortaklık kurma önerilmemektedir. Bir sözleşme imzalamanız gerekiyorsa, en ufak detayları o küçük yazıları okuyun! Mümkünse, Merkür düz hareketine geçene  kadar erteleyin.

11 Mart tarihinde bu sıkıntılı süreç bitiyor ve önemli anlaşmaların gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Pek tabii ki bu anlaşmalar veya sözleşmeler, ticari ortaklık işi ile ilgili olabileceği gibi, evlilik veya alım-satım ile ilgili de olabilir. Bu dönemde başkalarıyla birlikte hareket etmek, ikili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak kazançlı olabilir.. Bu ev müşteri ilişkilerini de anlattığından, yeni satış stratejileri geliştirilebilir, önemli mülakatlar veya bilgilendirmeler yapılabilir. Yakın ilişkide olunan kişilerle önemli konuları konuşmak, açığa kavuşturmak için de uygun günlerdir. İlişkide zorlukların üstesinden gelmek için açıkça konuşmak, önemli konularda danışmanlık ve tavsiyeler almak söz konusu olabilir.

Venüs 5 Mart tarihinde Boğa burcunda olacak ve 12 Mart’a kadar Uranüs ile kavuşumda olacak. Sizlerin 10.evinizde olacak bu  kavuşumun etkisi ile yakın çevre ve kardeşlerle olan ilişkilerinizde ani kopuşlar olabilir. İş ilişkileriniz ve otorite figürleri olan ilişkilerinizde beklenmedik sürprizler yaşayabilirsiniz. Başkalarından gelen kaynaklarda beklenmedik sürpriz gelişmeler olabilir.. Farklı sıra dışı  bir kariyere başlamak isteyebilirsiniz. 12 Mart’tan sonra ise tüm bu konularda daha rahat hareket edeceğiniz durumlar olabilir kariyer ve işlerinizle ilgili olumlu gelişmeler olabilir. İşinizle  ilgili kişilerle iyi geçinmeniz sayesinde işleriniz kolaylaşacaktır. Üstlerinizle olumlu ilişkiler sağlayabilme açısından da avantajlı bir dönemdir. Yönetici pozisyonundaki kişilerden iyilik ve fayda görmeniz  mümkündür. Bazılarınız  bir süre için artistik konularla ilgilenebilir. Bazılarınızın işi  sanatsal konularla ilgiliyse, artistik yaratıcılığınız , yetenekleriniz  toplum önünde görünür hale gelebilir.

9 Mart ‘ta Başak burcunda Neptünyen bir Dolunay yaşayacağız ve sizlerin 2.evinizde gerçekleşecek bu dolunay , parayı, mülkü, aileyi ve varlıkları çevreleyen konuları aydınlatıyor olacak. .Gelirinizi, varlıklarınızı ve bütçenizi - girişleri ve harcamaları yeniden değerlendirebileceğiniz bir zaman olabilir. Finansal konularda   daha önce fark etmediğiniz konular gündeme gelebilir bununla ilgili nihai sonuçlar söz konusu olabilir. Fakat Neptün bu konularda kafa karışıklığına sebep olabilir bu yüzden bu dönemde finansal konularda önemli kararlar almazsanız iyi olur bütçenizi dengeleme konusunda aldanmalar yaşayabilirsiniz o yüzden bu süreçte dikkatli olmalısınız.
 
20 Mart tarihine kadar Güneş sizlerin 8.evinizde olacak ve bu süreçte Güneş Neptün ile 12 Mart tarihine kadar sizlerin  8.evinizde kavuşum halinde olacaklar. Dolayısı ile başkalarından gelen kaynaklar, miras, kredi, finansal konularda aldanmalar, yanılgılar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bu konularla ilgili yanlış kararlar alma olasılığınız yüksek olabilir daha sonradan pişman olabilirsiniz o yüzden bu kavuşumun bitmesini beklemek akıllıca olacaktır. 12 Mart -20 Mart arasında ise tüm bu saydığımız konularda daha rahat nefes alabileceksiniz. . Sekizinci ev geleneksel olarak, ölüm, miraslar ve başkalarından intikal eden şeylerle ilişkilendirilmiştir. Güneş’in bu alandan geçişi sürecinde bu temalar dikkat çekici hale gelebilir. Risk taşıyan durumlar, ameliyatlar söz konusu olabilir. 8. ev ödemelerle de ilişkilidir, vergi, stopaj, kredi kartı gibi ödemelere ilişkin konulara dikkat etmek gerekebilir...Ayrıca bazılarınız   ölüm ötesi ve metafizik gibi konulara daha fazla eğilebilir, bu konulara dönük araştırmalar yapabilir.

20 Mart tarihinden sonra ise Güneş 9.evinize geçecek ve yaklaşık 1 ay boyunca bu alanda seyahat edecek, dış ticaret, eğitim, dini, ruhsal ve ilahi konuları gündeminizde önemli yer tutabilir. Bazılarınız işinizi  büyütmek isteyebilir ve uluslararası piyasalara açılmak için harekete geçebilirsiniz .Bazılarınız  hedeflerinizi  geniş tutmak, yeni alanlara doğru yönelmek, yeni şanslar denemek isteyebilir. Bazılarınız ise alışılmışın dışındaki konulara odaklanabilir. Bazılarınız bu dönemde kitap yazmak ve  yayımlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek gibi zihinsel faaliyetler içinde olabilir, bu alanlarda kendinizi tanıtabilir ve dikkat çekebilir. Bazılarınızın hayatına   yurt dışından, yabancı kültürlerden önemli, karizmatik ve güçlü kişiler  girebilir. Bazılarınız  ruhsal gelişim sürecinize  ve hayatı anlamanıza  katkıda bulunabilecek önemli kişileri hayatınıza çekebilirsiniz.  

16 Şubat tarihinden beri 6.evinizde olan Mars 30 Mart tarihine kadar bu alandaki seyahatine devam ediyor. Enerji günlük işlere yöneliktir. İş ve tempo yüksektir, agresyon ve acelecilik söz konusudur ,bu da kişiyi olumsuz sonuçlara götürebilir .Bazılarınız  iş hayatı ile ilgili çalkantılar yaşayabilir. İş ortamındaki kişilerden ,özellikle astlardan ve çalışanlardan yana sorunlar agresyon ve abartılı bir rekabet ortaya çıkabilir. Bitirmek gereken çok sayıda proje olması, sürekli mücadele etme gerekliliği sinirleri bozabilir. Bu süreçte sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Mars 20 Mart tarihinde bu alanda Jüpiter ile kavuşumda olacak ve bu konularla ilgili mücadele daha abartılı bir şekilde ortaya çıkabilir.23 Mart tarihinde ise Mars ve Plüton kavuşumu ile bu konularda mücadele daha fazla olabilir tüm gücünüzü çalışma hayatınıza verebilirsiniz, değişim ve dönüşüm söz konusu olabilir. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir süreçtir, farkında olalım.

22 Mart tarihinde Satürn 3 aylık bir süreç için sizlere 2021 fragmanını göstermek için 7. evinizde sahne alacak bu süreçte  ikili ilişkiler en önemli test alanıdır. Satürn uzlaşmayı, sonuca gitmeyi zorlaştıran, engelleyen yapıdadır ve ikili ilişkiler bu durumdan etkilenir.  Eş veya ortaklarınıza  yardımcı olmak da gerekebilir, belki onların  şartlarında  sıkışma, daralma, önemli sorumlulukları olabilir.. İlişkilerde güven teması ön plandadır, zorlanmalar, kopmalar söz konusu olabilir. İleriye dönük işlerde uygun olmayan ilişkiler bu noktada temizlenebilir.

24 Mart tarihinde ise Koç burcunda sizlerin 9.evinizde Kiron kavuşumlu bir yeni ay oluşacak bu dönemde yurt dışı konuları, eğitim, akademik gelişmeler, uzaklardaki akrabalar, uluslararası ticaret , yurt dışı seyahatleri konularında yeni başlangıçlar ve girişimler yapmak konusunda cesaretiniz kırılabilir, bu alanlarda yaralanma söz konusu olabilir ama sizler kendi derdinize çare bulamazken başkalarına bu konularda yardımcı olabilir onları motive edebilirsiniz.