• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020 MART

Sevgili Başaklar, 4 Mart tarihinde Merkür  Kova burcunda  6. evinizde geri hareketine başlayacak ve 10 Mart’a kadar bu alanda geri hareketine devam edecek . Bu dönem çalışma alanınızı  yeniden düzenleme, çalışma hayatınız, günlük rutinleriniz ve sağlığınız konusunda  bir takvim veya yapılacaklar listesi oluşturmak gerekebilir. İş arkadaşlarınızla  iletişimde karışıklıklar , dedikodular ortaya çıkabilir ve ekip çalışması zarar görebilir dikkatli olalım. Eski sağlık sorunlarınız gündeme gelirse araştırma yapmak için mükemmel bir fırsat. Ertelemenin ciddi sonuçları olmadıkça, bir hastalık ya da problem için bir tedavi sürecine başlamadan önce bu geçişin bitmesini beklemek iyi olabilir çünkü bu dönemde test sonuçları  sonuçsuz olabilir.

11 Mart tarihinden sonra ise Merkür aynı alanda düz hareketine başlayacak ve iş başvuruları, işe alışlar, sözleşmeler açısından rahat nefes alınacak bir dönem olacak. Bazılarınız  aynı iş ortamını paylaştığı kişilerle iyi kontaklar sayesinde başarılı olabilir. Çalışma hayatınız, günlük işlerinizde düzenleyici ve organize olabilirsiniz. İş koşullarınızdaki  sorunları çözmeye yönelik konuşmalar, planlar yapılabilir. Sağlığı gözden geçirmek de gerekebilir. Bu dönemdeki yoğun tempo da sinirleri gerebilir.

Venüs 5 Mart tarihinde Boğa burcunda 9.evinizde olacak ve 12 Mart’a kadar Uranüs ile kavuşumda olacak , yurt dışı konuları, uzaklarda yaşayan akrabalar, ticari konular, mahkeme ve davalar da gelişmeler olabilir. İkili ilişkilerde ve tüm saydığımız konularda ani sürpriz gelişmeler olabilir. Bazılarınız yurt dışında sıra dışı bir ilişki yaşayabilir.   Kişisel haritalarınızdaki Venüs bulunduğu konuma göre değişiklikler olabilir çünkü biz genel bir anlatım yapıyoruz. 12 Mart’tan sonra ise artık bu kavuşumun etkisi geçiyor dış seyahatler yapmak, yabancılarla ortaklaşa işlere girişmek ve eğitimle ilgili konular açısından olumlu etkiler olabilir. Uzun yolculuklardan, yabancı kültürlerden insanlarla bir araya gelmekten, yeni şeyler öğren mekten keyif alabilirsiniz.

9 Mart ‘ta Başak burcunda Neptünyen bir Dolunay yaşayacağız sizler 1.ev alanınızdan bu etkiyi alacaksınız. Bazılarınız yeni bir ilişkiye başlayabilir, yeni bir gelişme olabilir .Kendinize bazı hedefler koyduysanız sonucu görmeye başladığınız bir zaman olacaktır. Fakat Neptün’den dolayı ne yapmak istediğinizle ilgili belirsizlikler yaşayabilirsiniz, ne yapmak istediğiniz ile ilgili karar vermekte sıkıntılarınız olabilir, bu dönemde yapmayı düşündüğünü şeylerden dolayı sonradan hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz, bu arada sağlığınıza dikkat etmekte fayda vardır.

20 Mart tarihine kadar Güneş sizlerin Balık burcunda ilişkiler alanınızda olacak ve Güneş Neptün ile 12 Mart tarihine kadar  kavuşum yapacak. Bu süreçte her türlü ikili ilişkilerinizde, evlilik, ticari ilişkiler ,ortaklık konularında yeni kararlar almamakta fayda vardır çünkü bu kavuşum aldanmalara açık bir enerjidir, kararsızlıklar olabilir, yanlış kararlar alabilirsiniz.. . Bazılarınız ise ruhsal ve manevi temalara çekilebilir, ruhunuza iyi gelen çalışmalar yapabilirsiniz. Kendinizden daha fazla ihtiyaç sahibi kişileri düşünmeye, etrafınızda olup bitene hassas davranmaya başlayabilirsiniz. Güneş aynı zamanda sizlerin ortaklıktan, eşten  gelen kaynaklarınızda da aldanmalar ve kararsızlıklar yaşamanıza sebep olabilir. Neyse ki 12 Mart tarihinden sonra bu kavuşumun etkisi geçecek ve tüm saydığımız konularda ve ortaklıkla ilgili  iş bağlantıları gerçekleştirebilir. İkili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak, paslaşmaya açık olmak size  kazandırabilir. Aynı zamanda  hayatınızı  bire bir paylaştığınız, sizin için önem taşıyan kişilere destek vermek durumunda kalabilirsiniz.

20 Mart ‘ ta Güneş Koç burcuna sizlerin 8.evinize geçecek, ortaklaşa kazanımlar, müşterek değerler, eş veya ortağın gelirleri, alacak ve borçlar, krediler, vergiler, ödemelerle ilgili konular öncelik kazanmaya başlar. Bu dönem süresince, başkalarına bağlı hareket etmek ya da başkalarından gelecek şeyleri beklemek mecburiyeti öne çıkabilir. Sekizinci ev geleneksel olarak, ölüm, miraslar ve başkalarından intikal eden şeylerle ilişkilendirilmiştir. Güneş’in bu alandan geçişi sürecinde bu temalar dikkat çekebilir. Bazılarınız için ameliyat durumu söz konusu olabilir. 8. ev ödemelerle de ilişkilidir vergi, stopaj, kredi kartı gibi ödemelere ilişkin konulara dikkat etmek gerekebilir. Kimileriniz de bu dönemde  metafizik konulara daha fazla eğilebilir, bu konularla ilgili araştırmalar yapmak, ruhunuza iyi gelen şeyler yapmak isteyebilirsiniz.

16 Şubat tarihinden beri 5.evinizde olan Mars bu ay sonuna kadar yine aynı alanda olacak mücadeleniz ve eforunuz aşk ve romantizme ,çocuklarla ilgili konulara, sosyal çevre ilişkilerine, sanatsal ve artistik yeteneklere sportif aktivitelere, borsa ve benzeri spekülatif ve riskli konulara yönelebilir. Bazılarınız için özellikle sportif aktiviteler önem taşıyabilir. 20 Mart tarihinde Mars ve Jüpiter , 23 Mart tarihinde de Mars ve Plüton kavuşumda olacaklar kavuşumda hayli yüksek konsantrasyon vardır. Enerji yüksektir olumlu yönde kullanıldığında bu gücünüzü etkin bir şekilde kullanma imkânı sunar, mücadelelerden galip çıkabilir, şimdiye kadar olduğundan daha cesaretli ve atak davranabilirsiniz. Kimileriniz, çocuklarınız ile ilgili  konularda değişim dönüşüm yaşayabilirsiniz.

22 Mart tarihinde Satürn 3 aylık bir süreç için sizlere 2021 fragmanını göstermek için 6.evinizde sahne alacak ,yoğun ve detaylı çalışmalar, hizmetliler, günlük işçiler, kiracılar, stres, hastalıklar ve zayıflıklar, sorumluluklar ve görevler, çalışarak kazanılan beceriler, baba tarafından akrabalarla ilişkilendirilen bu alandan Satürn’ün geçişi sürecinde sorumluluklar artar ve günlük yaşantıyı düzenleme gerekliliği olabilir, kimileriniz düzenli beslenmeye ve sağlığa özen göstermeye başlayabilir. Çok fazla çalışmak veya detaylarla fazla uğraşmak vücudu ve sağlığı zorlayabilir. Bu yüzden yaşam tarzınızı, alışkanlıklarınızı  iyi organize etmek gerekmektedir. Kimileriniz işten ayrılabilir. Kimileriniz iş ortamında uzlaşmazlıklar, engelleyici ve zorlu koşullarla karşılaşabilir.
 
24 Mart tarihinde Koç burcunda Kiron ile kavuşumda olan bir Yeniay oluşacak ve sizlerin 8. evinizde gerçekleşecek. Ortaklaşa kazanımlar, müşterek değerler, eş veya ortağın gelirleri, alacak ve borçlar, krediler, vergiler, ödemelerle ilgili konular öncelik kazanabilir, Kiron ile bağlantılı olan bu Yeniay ‘da bu konularla ilgili olarak kendinizi yeterince ifade edemeyebilir, cesaretiniz kırılabilir, kalben incinebilirsiniz ama siz bu konularla ilgili kişilerin derdine derman olabilirsiniz.