• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020  MART


Sevgili  Teraziler, 4 Mart tarihinde Merkür  Kova burcunda  5 evinizde geri hareketine başlayacak ve 10 Mart’a kadar bu alanda geri hareketine devam edecek . Bu süreçte yaratıcı  yönlerinizde azalmalar olabilir, hayattan , sosyal .çevre ilişkilerinden keyif almayabilirsiniz, bu dönemde , çocuğunuzla ilişkilerinizde  yanlış anlaşılmalar olabilir ya da aşıksanız sevgilinizle aranızda iletişim bozukluğu olabilir. Eski sevgiliniz ortaya çıkabilir ama bu olmayacak bir ilişkidir haberiniz olsun. Geleneksel olarak, yeni bir aşk ilişkisi başlatmak için  de iyi  bir süreç değildir.
11 Mart tarihinden sonra Merkür aynı alanda düz hareketine başlayacak  ve hepimiz rahat bir nefes alacağız. Merkür bu alanda düz hareketine geçtiğinde; aşk , çocuklar, yaratıcılığımızın artacağı kendimizi bu konularda daha güzel bir şekilde ifade edeceğimiz , hayattan keyif alma konularında rahat bir akış içinde olabileceğimiz bir dönem olacaktır.
Venüs 5 Mart tarihinde Boğa burcuna geçiyor ve 12 Mart’a kadar Uranüs ile kavuşumda olacak . Başkalarından gelen kaynaklardan, eşinizden gelen ortak gelirlerden , nafaka, miras, sigorta, kredi alma ve harcamalar konusunda ani beklenmedik gelişmeler olabilir. Eşinizin veya ortaklarınızın kaynaklarıyla ilgili konularda   beklenmedik konular gündeme gelebilir. Bu kavuşum bittikten sonra yani 12 Mart tarihinden sonra bu saydığımız konularla ilgili her şey daha rahat akabilir, ortaklaşa edinilen kaynaklarda artış olabilir, kimileriniz alacaklarını tahsil edebilir. Kimileriniz okült konularla ,  ötesi  konularla ilgilenebilirsiniz ayrıca bu  dönemde bazılarınızın da  sağlığına dikkat  etmesi gerekebilir.
9 Mart ‘ta Başak burcunda Neptünyen bir Dolunay yaşayacağız  bu süreçte inzivaya çekilmek yalnız başınıza kalmak ve bir takım kararlar almak fikirlerinizde net olabilmek için pillerinizi şarj etmek isteyebilirsiniz. Ruhsal anlamda sıkıntılar olabilir aynı zamanda fiziksel olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Beklenmedik, kontrolünüzün dışında olaylar gelişebilir. Bu dönemde bazılarınız medidatif çalışmalar yapabilir, kimileriniz uzakta yaşayan akraba konuları ile netleşmeler yaşayabilir. Bazılarınız  yurt dışı konuları, yabancılarla yapılan işler, seyahatlerle ilgili konularda tamamlanmasını beklediği konularda sonuçlar alabilir fakat bu Neptünyen bir dolunay olduğu için tüm bu konularda aldığınız haberler yanıltıcı ,aldatıcı olabilir çok dikkatli davranmakta fayda vardır, her aldığınız haberlere bu dönemde çok fazla inanmayıp sorgularsanız daha iyi olabilir.
16 Şubat tarihinden beri Oğlak burcunda hareket eden Mars ay boyunca bu hareketine devam edecek. Ailevi konular bununla ilişkili harcamalar ailevi ilişkiler , ailevi sağlık konuları yine mücadele edeceğiniz ve harekete geçeceğiniz alanlar olacak. Bu konularla ilgili sinirleriniz yıpranabilir, gergin zamanlar yaşayabilirsiniz. 20 Mart tarihinde Mars ve Jüpiter kavuşumu var eğer haritalarınızda bu iki gezegen uyumlu açılarda ise tüm saydığımız konularda rahat bir akış içinde olabilirsiniz tam tersi durumlarda ise bu mücadelelerden iyimserliğiniz ve inancınızla yapabileceğinizden fazlasını vaad eden durumlar ortaya çıkabilir.23 Mart tarihinde ise Mars ve Plüton da kavuşuyor olacaklar hayati idame ettirme içgüdüsünün olacağı değişim ve dönüşüm zamanlarını anlatıyor. Tansiyonlar artabilir, yorucu bir enerjidir.
 
Güneş 20 Mart tarihine kadar Balık burcunda olacak çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, hizmet aldığınız kişiler , işle ilgili projeler, yapılacak şeyler , sağlık ile ilgili konular odak noktanız olacaktır fakat Güneş bu alanda 12 Mart tarihine kadar Neptün ile  kavuşumda olacak bu yüzden tüm bu konularla ilgili daha merhametli, sezgisel ve kabullenici olabiliriz bu yüzden de kurban durumuna düşebilir, iş hayatınızla ilgili yanıltıcı ,hayal kırıklığı olabilir , yanlış kararlar verebiliriz, dikkatli olalım. 12 Mart tarihinden sonra ise bu kavuşumun etkileri geçiyor ve 20 Mart’a kadar işlerinizle ilgilenip bu konulara focuslanacağınız zamanlar olabilir. Yanınızda çalışanlara daha iyi liderlik edebileceğiniz , otoritenizi gösterebileceğiniz bir zaman dilimi olacaktır. Aynı zamanda Güneş ilişkiler alanınızı ve sosyal çevrenizi de anlattığı için bu dönemde bu konular da gündeminizde olabilir. Bazılarınız ,günlük rutin işlerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz, bazılarınız  da  sağlık konularına odaklanabilir bu dönemde belki check-up yaptırabilir, beslenme düzeninize de odaklanabilirsiniz.
20 Mart’tan sonra Güneş Koç burcuna geçiyor bu kez odak noktanız her türlü ikili ilişkiler alanınıza  ve sosyal çevrenize kayıyor bu dönemde bazılarınızın kariyerinden elde ettiği gelire odaklanıp gelirlerini artırmak için daha fazla bu alana odaklanabilir, bazılarınızın sosyal çevresi ve arkadaşlarıyla daha fazla gündemleri olabilir, bazılarınız eşiyle ilişkilerine odaklanabilir. Kimileriniz bu dönemde ortak iş kurabilir.
22 Mart tarihinde Satürn 3 aylık bir süreç için sizlere 2021 fragmanını göstermek için 5.evinizde sahne alacak. Bu süreçte enerjiniz ve dikkatiniz kişisel yaratıcılığınıza yönelebilir. Kendinizi bu dönemde daha ciddi ve sorumluluk altında hissedebilir, kendinize vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz. Satürn bu alandan geçerken aşk hayatınız ile ilgili kadersel olaylar yaşayabilir, zorlanabilirsiniz. Kimileriniz çocuklarından ve onları ilgilendiren konularda testten geçip sınanabilir, kimileriniz çalışma hayatında zorluklar, engeller yaşayabilir bu konularda test edilebilirler. Bazılarınız istenmeyen hamilelik yaşayabilir ve kürtaj olmak isteyebilir. Ayrıca bu dönemde bazılarınız  arkadaş veya  arkadaş gruplarıyla sorunlar  yaşayabilir.
24 Mart tarihinde Koç burcunda bir  Yeniay yaşayacağız. Bu yeniay ile yeni ilişkilere başlamak veya mevcut olanları yeniden tanımlamak için uygun bir zamandır. Paylaşma ve ortaklık konularında yeni adımlar atmanız gerekebilir.