• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020 MART


4Sevgili Kovalar,  Mart-10 Mart arasında yükseleninizde 1.evinizde Merkür Kova burcunda geri hareketin başlayacak. Bu süreçte kendinizi net bir şekilde ifade edemeyebilir dikkatinizi toparlamakta zorluk çekebilirsiniz. Alacağınız kararlarda da net düşünemeyebilirsiniz, harekete geçmekte  zorlanabilirsiniz sanki kanadı kırılmış bir kuş gibi motivasyonunuzda azalma olabilir. İlişkiler aksınızda olduğu için her türlü ilişkilere dikkat  etmeniz gerekebilir. Bu süreçte eğer acil değilse estetik operasyon, saç modelinde değişiklik yapmak iyi bir fikir olmayabilir.
11 Mart  tarihinde Merkür geri hareketi bitiyor ve Kova burcunda yani  yükseleninizde düz hareketine başlıyor, bu dönemde  orijinal fikirleriniz  sayesinde yeni planlar yapabilirsiniz ama ani çıkışlarımız olabilir. Kendimizi daha iyi  ifade edebiliriz, iletişim gücümüz artar bu yüzden kişisel  olarak almanız gereken kararları bu zamanlara denk getirmekte yarar vardır.
5 Mart tarihinde Venüs Boğa burcuna 4.evinize giriş yapıyor ve 12 Mart tarihine kadar Uranüs ile kavuşumda olacak, bu süreçte aile ile ilişkilerde hiç beklemediğiniz durumlar ortaya çıkabilir. 12 Mart’tan sonra ev hayatınız ve ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler altında olabilirsiniz.. Bu dönemde kişi yuvasında veya ailesinin yanındayken kendini güvende ve huzurlu hissedecektir. Venüs estetik ve güzellikle ilişkilidir bu dönemde evinizi güzelleştirmek isteyebilir, evinizi yeniden dekore edebilirsiniz.
9 Mart ‘ta Başak burcunda Neptünyen bir Dolunay yaşayacağız sizler bu Dolunay’ı  ortaklıklardan, eşten gelen kaynaklarla ilgili finans konularında yaşayabilirsiniz. Dolunay bu konularda sizi aydınlatacak ve bu konularda netleşme söz konusu olabilir. Bu dönemde bazılarınız kredi almak isteyebilir, bazılarınızın vergi borcu çıkabilir. Sağlığınıza da dikkat etmek gerekiyor sevgili Kovalar.  Neptünyen bir Dolunay olduğu için bu süreçte bu konularla ilgili aldanmalar yaşayabilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. En iyisi bu dönemde kimseye borç vermemek ve kredi çekmemek , bütçenizi ve ortaklıklardan gelen gelirleriniz yeniden gözden geçirmek olabilir.
16 Şubat tarihinden beri Mars 12. Evinizde Oğlak burcunda ve ay boyunca bu alanda kalmaya devam edecek enerjiniz  düşebilir  kendinizi takıntılı, yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz.  Mars vücudun bağışıklık sistemini yönetir ve 12. evde  olduğunda, bağışıklık sisteminin de güçsüzleşeceğini anlatır ve  özellikle mikrobik enfeksiyonlara karşı tedbirli olmak gerekir. Bazılarınızın dikkat etmesi gereken diğer bir husus da gerginliklerini dışarı yansıtamamak ve içinde tutmaktan kaynaklanması  muhtemel rahatsızlıklardır.. Hastalıklar ve hastaneler ya da kapalı yerlerle ilgili temalar da bazılarınızın hayatında vurgu kazanabilir. Kontrol dışı faktörler yüzünden yorulabilirsiniz. Bazılarınız  kendi içine dönebilir, iç bilgeliğini ortaya çıkarabilir, geleceğe yönelik kararlarınızda sezgilerinize kulak verebilirsiniz. Bazılarınız Yoga, meditasyon gibi aktiviteler içinde olabilirler. 20 Mart ‘ta Mars Jüpiter ile kavuşumda olacak ve bu konularda abartı olabilir, 23 Mart’ta ise Mars bu kez Plüton ile kavuşuyor değişim dönüşüm söz konusu olabilir.
20 Mart tarihine kadar Güneş 2. evinizde ve Neptün ile kavuşumda olacak, 12 Mart’ta kadar sürecek bu kavuşumda parasal konularda yanılgılar, hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Parasal konularla ilgili kararlarınızda yanılgılar söz konusu olabilir, harcamalarınızı dikkatli yapmakta fayda vardır. 12 Mart’tan sonra ise  bütçenizi daha iyi idare edebilme, doğru yönlendirebilme kabiliyetiniz artabilir. Hayatınızdaki önemli kişiler ya da erkek figürlerinden gelen destek sayesinde de gelir elde edebilirsiniz. Bazılarınız için ise her türlü ilişkilerinizde  maddi konulardan dolayı aranızda tatsızlıklar olabilir.
20 Mart’tan sonra ise Güneş Koç burcuna sizlerin 3.evinize geçiyor, merak ettiğiniz her türlü konuyu öğrenmek için uygun zamanlardır .Fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek  önem kazanabilir, kendinize güveniniz  yükselebilir. Zihinsel aktiviteler çok fazla olabilir. Yakın çevre, kardeşler, kuzenler, akrabalar , kısa geziler, eğitim konuları odak noktanız olabilir.
22 Mart tarihinde Satürn 3 aylık bir süreç için sizlere 2021 fragmanını göstermek için yükselen burcunuza yani 1.evinize geçiyor bu üç aylık süreçte yeni bir gelişim döngüsü başlıyor olacak, önemli kararlar alınabilir. Kendinizi  adeta yeniden şekillendirdiğiniz, hayatınıza  yeniden şekil verdiğiniz bir döngü başlıyor. Daha fazla sorumluluk alma ,elini taşın altına sokma zamanıdır. Sağlığa dikkat edilmesi gereken bir dönemdir, kilo verilebilirsiniz.
24 Mart ‘ta Koç burcunda Yeniay olacak, eğitim, kısa yolculuklar, yakın çevrenizde yeni başlangıçlar, girişimler olabilir. Sevgiler.