• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020 MART

4 Mart 2020 Çarşamba Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar güne Ay İkizlerde ama boşlukta başladık, Ay Venüs ile olumlu bir enerji akışı sağladıktan ilişkilerde sabah uyumunu sağladıktan sonra boşluğa girdi. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
07:25 Ay Yengeç burcuna giriş yaptı. 2,5 gün boyunca ailevi temalar hayatımızda daha çok olacak. Kendimizi duygusal anlamda güvende hissetmeyi arzuladığımız , herkesi koruyup  kollayarak onlarında güvende olmasını sağlayacağımız günler..
07:44-09:28 Ay ve Merkür arasındaki uyumlu enerjilerle aile arasındaki ilişkilerde  ve iletişimde daha rahat bir akış olabilir, duygularınızı, anlatmak istediklerinizi daha rahat aktarabilir, ailevi konulara çözüm bulabilirsiniz.
14:07 Merkür Kova burcundaki seyahatine başlayacak ve geri hareketine 11 Mart tarihine kadar Kova burcunda  devam edecek. Bu süreçte odağımız  başkalarıyla nasıl bağlantı kurduğumuz ve ilişkimiz olduğuna kaymaya başlayacaktır. Geçmişimizdeki insanların hayatlarımıza geri döndüğünü, sınırları belirlememizi veya çözülemeyen şeylere çözüm getirmek gereken zamanlar olabilir. Ayrıca her türlü elektronik eşyalar da bozulabilir farkında olalım ve tamiri için çok acil değilse 11 Mart’ı bekleyelim. Bilimsel konular, orijinal fikirler, sıra dışı farklı konular bu dönemde zihnimizde yeni boyutlar açabilir. Bu geri hareketten akan enerji, aklımızın bazı programlarını yeniden düzenlememizi sağlar.  “Bir şeye bakış açınızı değiştirdiğinizde, baktığınız şeyler değişir.” (bu cümle alıntıdır)
12:35-16: 14 Ay ve Uranüs arasındaki uyumlu enerji ile farklı düşüncelerimizi ifade etmek ve ruhumuzun bağımsızlık , özgürlük , sıra dışı şeyler yapmak isteği  de ortaya çıkabilir sürpriz gelişmelere hazır olun , canlar.
13:09-16 :48 Ay Kiron ile gergin bir açıda olacak kendinizi duygusal anlamda incinmiş hissedebilirsiniz, karşınıza çıkan bir olayla eski bir acınızı, yaranızı hatırlayabilirsiniz, sağlık sorunları da olabilir, dikkatli olalım.