• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020 MART

5 Mart - 3 Nisan 2020 Venüs Boğa’da  

Mitolojik hikayelerde ağaçları ve çiçekleri rengarenk donatan , üzerlerine aşk iksirleri döktüğü söylenen  aşk ve güzellik tanrıçası   Venüs  yöneticisi olduğu Boğa burcudaki seyahatine bugün  başlıyor ve  bu yolculuk 3 Nisan’da bitecek neredeyse 1 ay Boğa burcunda ,  çok sevdiği yerde olacak. Gezegenler kendi yönettikleri burçlarda çok rahat ederler kendi ülkesine gelmiş kendi evindeymiş gibi. İlişkiler, aşk, huzur  ve güzellikler getiren Venüs bu seyahatine çıkarken çantasına neler koydu acaba? Bize sürpriz hediyeleri var mı ? Venüs Boğa’da iken; güllerin kokusunu içimize çekip memleketimizi saran kan kokusunun bitmesini  dileyelim,
Boğa’daki Venüs tüm  ilişkilerde ; temkinli davranmayı, sadık olmayı, huzuru ve güveni arar, ilişkilerde devamlılık önemlidir, uzun süren ilişkileri sever .Bu süreçte sanatsal yaratıcılık artabilir, sanatsal işlerle ilgilenen okuyucularımız Venüs Boğa geçişinde  ortaya daha yaratıcı, estetik olarak son derece mükemmel çalışmalar ortaya çıkarabilirler. Ayrıca bu dönemde lükse meraklı oluruz ve çok harcama yapmak isteyebiliriz
Venüs Boğa burcuna geçtiğinde 12 Mart tarihine kadar Uranüs ile kavuşumda olacak  tüm ilişkilerimizde beklenmedik etkiler söz konusu olabilir, kötü giden ilişkilerde bitiş veya iyi giden ilişkilerde yeni  başlangıç olabilir.
Koç
 12 Mart’a kadar  beklenmedik para kazançları ya da kayıpları olabilir ya da bazılarınız maddi konularda eşi ile ilgili sorunlar yaşayabilir, bazılarınız da eşlerinden beklemedikleri maddi yardımı alabilir, tabi Venüs ilişkileri de anlattığı ve sizlerin ilişkiler alanınızın yönetici gezegeni de olduğu için bu dönemde krizli bir birlikteliğiniz varsa aniden kopuşlar yaşayabilirsiniz. 12’sinden sonra ise rahatlayacağınız bir dönem olacak , parasal  ve ilişkiler  açısından süreç  olumlu  işleyebilir.
Boğa
12 Mart’a kadar ilişkilerde aniden çıkan sorunlar, beklenmedik bir anda kopuşlar yaşayabilirsiniz, bazılarınızın  sıra dışı ilişkileri olabilir. 12 Mart’tan sonra uzlaşmacı tavrınız  ve iyi ilişkileriniz sayesinde, dikkatleri üzerinize çekebilir ve koşulları istediğiniz  gibi yönlendirebilme şansınız  artabilir. Bazılarınız tarzınızı yenileyebilir, saç renginizi biçimini değiştirmek isteyebilir ,estetik yaptırmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarla hoş vakit geçirmek, eğlenceli konulara yönelmek, biraz hareket etmek, hatta seyahat etmek için ideal zamanlardır..
İkizler
Sosyal ortamlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz.. Venüs’ün bu evden geçişi sürecinde gerek ikili ilişkilerden, gerekse sosyal ilişkilerden geri çekilme eğilimi görülebilir. Aşk ilişkilerinde geçici bir süre için zorlanmalar, yanlış anlaşılmalar, kayıplar, perde arkası oyunlar yaşanabilir. Platonik aşk da 12. evden geçmekte olan Venüs’ün yarattığı etkilerdendir. Bu dönemde duygularınızı rahat ifade etmekte de zorlanabilirsiniz. Kimileriniz huzuru yalnızlıkta bulabilir, bir müddet için yalnız kalmaktan mutlu olabilirsiniz.  Meditatif çalışmalar için çok uygundur.
 
 
Yengeç
Sosyal çevre  ve arkadaşlarla ani başlayan veya biten ilişkiler olabilir, çevrenizdeki arkadaşlarınız  arasında yıldırım aşklar, sıra dışı ilişkiler olabilir, aile büyükleri ile olan ilişkilerinizde konularda  ani beklenmedik sürprizler  yaşayabilirsiniz. 12 Mart’tan sonra ise organizasyon ve aktivitelere ya da partilere katılmak, pek çok yeni insanla bir araya gelmek , iş yatırımları ve kazanım  alanlarında da olumlu gelişmeler olabilir. Çalışma hayatı olmayanlar için arkadaşlarla, sosyal çevrenizle güzel vakitler geçirmek söz konusu, aile büyükleriyle olan ilişkilerinizde, iletişim daha rahat akabilir.
Aslan
İş ilişkileriniz ve otorite figürleri olan ilişkilerinizde beklenmedik sürprizler yaşayabilirsiniz. Başkalarından gelen kaynaklarda beklenmedik sürpriz gelişmeler olabilir.. Farklı sıra dışı  bir kariyere başlamak isteyebilirsiniz. 12 Mart’tan sonra ise tüm bu konularda daha rahat hareket edeceğiniz durumlar olabilir kariyer ve işlerinizle ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Üstlerinizle olumlu ilişkiler sağlayabilme açısından da avantajlı bir dönemdir. Bazılarınızın işi  sanatsal konularla ilgiliyse, artistik yaratıcılığınız , yetenekleriniz  toplum önünde görünür hale gelebilir.
 Başak
Yurt dışı konuları, uzaklarda yaşayan akrabalar, ticari konular, mahkeme ve davalarla  ilgili konularda ani sürpriz gelişmeler olabilir. Bazılarınız yurt dışında sıra dışı bir ilişki yaşayabilir. 12 Mart’tan sonra  dış seyahatler yapmak, yabancılarla ortaklaşa işlere girişmek ve eğitimle ilgili konular açısından olumlu etkiler olabilir. Uzun yolculuklar dan , yabancı kültürlerden insanlarla bir araya gelmekten, yeni şeyler öğrenmekten keyif alabilirsiniz.
Terazi
Başkalarından gelen kaynaklardan, eşinizden gelen ortak gelirlerden , nafaka, miras, sigorta, kredi alma ve harcamalar konusunda ani beklenmedik gelişmeler olabilir. Eşinizin veya ortaklarınızın kaynaklarıyla ilgili konularda   beklenmedik konular gündeme gelebilir. 12 Mart tarihinden sonra ortaklaşa edinilen kaynaklarda artış olabilir, kimileriniz alacaklarını tahsil edebilir. Kimileriniz okült  konularla  ilgilenebilirsiniz ayrıca bu  dönemde bazılarınızın da  sağlığına dikkat  etmesi gerekebilir.
Akrep
İlişkilerde ani beklenmedik durumlar olabilir. Bazılarınız sıra dışı ilişkilere başlayabilir, bazılarınız hiç beklenmedik ortaklıklar yapabilirsiniz. Bazılarınızın evliliğinde krizler varsa kopuş noktasına gelinebilir. 12 Mart’tan sonra ise  her türlü  ikili ilişkilerde olumlu gelişmeler yakalanabilir. Bu zamana kadar olumsuz giden şeyleri düzeltme şansı artar. Ortaklaşa girişimler açısından da uygun, her türlü ilişkileri güçlendirici bir transittir .Yasal konularda şansın artması, uzlaşma sağlanması gibi olumlu etkiler ortaya çıkabilir. İş anlaşmaları yapmak, ortak işlere girmek açısından çok uygun bir dönemdir özellikle de  Venüs bu alandan geçerken kişisel haritalarınıza olumlu açılar yaptığında daha da iyidir.
Yay
 Çalışma hayatı, yanınızda çalışan kişiler, sağlık konuları, günlük rutin işlerle ilgili konularda ani beklenmedik durumlar meydana gelebilir. Sıra dışı çalışma düzeni olabilir, yanınızda çalışanlarla olan ilişkilerinizde  beklenmedik durumlar olabilir, çalışma arkadaşlarınızdan birisine aşık olabilirsiniz.  12 Mart ‘tan sonra  hizmet eden kişilerden yana fayda sağlayabilirsiniz. İş ilişkileri iyi olacağı için başarı daha kolay olacaktır. Ortamda huzuru sağlamak, işle ilgili sorunlarda uzlaşma sağlamak mümkündür. 
Oğlak
Sıra dışı aşklar, çocuklarınızın sıra dışı beklenmedik gündemleri , hiç düşünmediğiniz bir hobiye başlama , borsa gibi  konularda yatırım söz konusu olabilir. Sosyal ilişkiler ve arkadaşlar, kariyerden gelen kazanımlarla ilgili ani beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. 12 Mart’tan sonra aşk ve ilişkilerde daha olumlu etkiler olabilir, çocuk sahibi olmak , çocuklarla ilgili ilişkiler  de keyif olabilir, hobilere daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler ve yaratıcı çalışmalar, kısa tatiller, sosyalleşmek, arkadaşlarla eğlenmek açısından da uygun zamanlardır.
Kova
Aile ile ilişkilerde hiç beklemediğiniz durumlar ortaya çıkabilir. 12 Mart’tan sonra ev hayatınız ve ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler altında olabilirsiniz.. Bu dönemde  yuvanızda veya ailenizin yanındayken kendinizi güvende ve huzurlu hissedebilirsiniz. Bu dönemde evinizi güzelleştirmek isteyebilir, evinizi yeniden dekore edebilirsiniz.
Balık
Yakın çevre, kardeşler, komşular, akrabalar, kısa yolculuklar ve eğitim ile ilgili konularda beklenmedik sıra dışı durumlar yaşayabilirsiniz. 12 Mart’tan sonra ise yakın çevreyle sosyallik ve uyum sağlayabilme anlamında olumlu gelişmeler olabilir. Çevreyle iyi iletişim içerisinde olmak yeni kapıları açabilir.  Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak, seyahatlere çıkmak, eğitim almaya başlamak, iletişimsel becerilerinizi kullanmak için uygun bir dönemdir.