• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020 MART

7 Mart 2020 Cumartesi Gökyüzünden Mesajınız Var

Günaydınlar, güne Ay Aslanda başlıyoruz, ön planda olmak, neşeli , çocuksu tarafımızın ortaya çıkacağı ,bir gün olabilir, bugün Ay temel bir açı yapmıyor arkadaşlar, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
00:00 Uranüs ve Kuzey Ay Düğümü arasında uyumlu bir enerji var, yeni deneyimler, yaşamdaki gerçek amacınıza uygun olarak yön değişikliğine yol açabilir, yeni insan gruplarıyla tanışmayı, heyecan verici yeni bir ilişkiyi, kariyer değişikliğini veya yeni bir alana ilgiyi içerebilir. Ayrıca metafizik, bilim,  teknoloji  konuları ile ilgilenmek  iyi olabilir.
00:00 Aynı saatlerde Kiron da Kuzey Ay düğümüne gergin bir enerji ile   korkularınızla yüzleşmenin ve gerçek amacınıza doğru ilerlemenin zamanı. Yolunuza çıkan ve harekete geçen duygusal acılardan kurtulmanız gerekir. Hayatınızda gerçek doğanızı ve ruhsal amacınızı daha iyi yansıtan değişiklikler yapmaya açık olacağınız bir süreç olabilir.
23:32 Venüs Uranüs kavuşumu zihinsel ve sanatsal yaratıcılık, ilişkilerde ani beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir.
14:25 Güneş ve Neptün kavuşumu hassasiyetinizi, sezgilerinizi ve empatinizi artırır. Başkalarının düşünce ve duygularından etkilenebilirsiniz. Manevi anlamda algılarınız artabilir, düşüncelerinizde belirsizlik, bulanıklık olabilir. Bu etki birkaç gün devam edecek bu süreçte önemli kararlar vermemek gerekir,sevgiler.