• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020 MART

11 Mart 2020 Çarşamba Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar, Terazi Ay’lı günde uyum arayışı içinde ,rahatlamak isteyeceğimiz bunun için de  sosyal eğlencelere katılmaktan , arkadaşlarımızla olmaktan keyif alacağımız bir gündeyiz. Başkalarını motive etmek , sanatsal faaliyetlere katılmak için de uygun dönemdir. Hukukla ilgili bir süreciniz varsa bu konuyla ilgili de gelişmeler olabilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
10:32-15:26 Güneş ve Jüpiter uyumlu enerjisi sabah saatlerinden itibaren bizi olumlu etkileyecek canlar. İyimserlik, iyi şanslar ve mutluluk veren bir enerjidir, kadere mi yoksa özgür iradeye mi inandığınıza bağlı olarak, ya şanslısınız ya da pozitif düşüncenizle şansı çekiyorsunuz, her iki durumda da, bu  enerji astrolojideki tüm geçişlerin en şanslılarından birisidir. Hedeflerinize ulaşmak için ideal bir zamandır. Yaşadığınız büyüme maddi veya manevi olabilir, bazılarınız ufkunu genişletmek için  eğitime başlayabilir veya seyahat edebilir. Bu enerji ile   başlayan şeylerde başarılı olmak söz konusudur Merkür geri hareketi de bittiğine göre hedefleriniz için harekete geçebilirsiniz. Bu transit aynı zamanda grup faaliyetlerini de destekliyor,  sosyal gruplar, komiteler veya konseyler gibi daha organize gruplarda başarılı çalışmalar yapma enerjisi de veriyor, değerlendirmesi sizden.
13:26- 16:45 Ay ve Mars arsındaki dik açı sakarlıklara, kazalara açık bir zaman diliminde olduğumuzu haber veriyor , risk almak veya dürtüsel hareket etmek  tehlikeli olabilir dikkatli olalım.
21:11-22:47 Ay ve Jüpiter dik açısının verdiği enerji ile duygusal anlamda çok abartılı davranabiliriz, kendimize olan aşırı güvenimiz ailevi konularda , kadınlarla ilgili ilişkilerde sorun yaratabilir. Bu enerjinin farkında olup ilişkilerimize bu saatlerde dikkat etmekte fayda vardır, sevgiler.