• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020 MART

12 Mart 2020 Perşembe Gökyüzünden Mesajınız Var,
Günaydınlar, Ay Terazi enerjileri ile güne başlıyoruz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
08:20-09:57 arasında Ay ve Merkür uyumlu enerjileri ile düşüncelerimizi kolay ifade edebileceğimiz ve sezgilerimiz de kuvvetli olacağı için yapacağımız önemli şeyler açısından değerlendirilebilir. Ticari anlaşmalar için uygun bir zaman dilimidir. Eğitimle ilgili bir yazı yazmak veya proje hazırlamak için de iyi zamanlardır. Kadınlarla iletişimin de iyi gelişeceği bir enerji söz konusudur.
11:11 Ay Satürn olumsuz enerjisi ile anne ile ilgili konularda çatışmalar söz konusu olabilir, kendimizi daha güvensiz ve depresif bir halde hissedebiliriz, her şeyden sanki biz sorumluymuşuz gibi hissedebiliriz. Ay bu gergin iletişiminden sonra boşluğa giriyor ve 11:11-12:28 arasında boşlukta olacak Satürn’nün gergin enerjisini üzerinizden atmak için bu saatler arası kendinize kahve molası verebilir  veya sizi rahatlatacak  aktivitelerde bulunabilirsiniz.
12.28 Ay Akrep seyahatine başlayacak; görünenin arkasındaki gerçeklere takılı olacağımız, kontrol ve istikrar sağlamaya çalışacağımız bunun için de güçlü durmaya, duygularımızı gizlemeye meyilli olacağımız bir 2,5 gün var önümüzde. Bu süreçte derin araştırmalar yapabilir, meditasyon benzeri ruhunuza iyi gelen çalışmalar yapabilirsiniz. Hamile iseniz kendinizi fazla yormamalısınız çünkü Ay Akrep burcunda iken düşük yapma riski olabilir. Bugünler sezgilerimizin de artacağı zamanlardır, sezgilerinize güvenin canlar.
17:36-20.51 Ay ve Uranüs arasındaki karşıt enerjiler çelişkili duygular verebilir, çabuk heyecanlanma, sinirlenme söz konusu olabilir. Aniden beklenmedik gelişen istenmedik olaylar sarsıcı sonuçlar doğurabilir, dikkat edelim arkadaşlar.
.