• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020 MART

14 Mart 2020 Cumartesi Gökyüzünden Mesajınız Var
 
Günaydınlar, tüm doktor arkadaşlarımızın, okuyucularımızın  “Tıp Bayramı” kutlu olsun canımızı emanet ettiğimiz bu kutsal görevi yaparken gece gündüz demeden çalışan sağlık emekçileri iyi ki varsınız. Bugün Ay Akrep enerjisi ile güne başlıyoruz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
00:00- 19:46  arasında yani gün boyunca Güneş ve Plüton arasındaki uyumlu enerji sayesinde güçlü kişilerden destek alabiliriz, iş ve kariyer konularında kendimizi de güçlü bir şeklide ifade edebilir, hedeflerimize yönelebiliriz.
10:50-12:35 Ay Merkür gergin enerjileri ile  aşırı duygusal ,alıngan doğru karar vermekte zorlanacağımız bir süreç olabilir o yüzden bu saatler arasında ticari işler yapanlar daha dikkatli olsunlar çünkü bu enerji ile hata yapmaya yatkın olabiliriz. İletişim konularında da zorlanmalar yaşayabiliriz.
11:22-13:05 Ay ve Satürn olumlu enerjilerinin de olması duygularımızı kontrol altına almamızı kolaylaştıracak Merkür gergin enerjilerini azaltacak gibi görünüyor.
Ay bu kontağından sonra yani 13:05-14:09 arasında boşlukta olacak , yarım kalan işlerinizi tamamlamak için size fırsat verecek ya da sizler kendinize dinlenmek için bir kahve molası verin, canlar.
13:31 Mars ve Neptün uyumlu enerjileri ile hassas ve sezgisel yönümüz bizi yaratıcı çalışmalar için harekete geçirebilir, yardımlaşma, merhamet temaları ile hareket edebilir yardıma gereksinimi olanlara elimizi uzatabiliriz.
14:09 Ay Yay burcuna giriş yapıyor, 2,5 gün hayata daha optimist gözlüklerle bakacağımız günler olabilir. Aile içi ikili ilişkilerde sorunların daha kolay çözüldüğü ve ilişkilerin daha iyi olduğu zamanlardır .Bu süreçte kısa yürüyüşler iyi olur uzun yürüyüşlerden kaçınmalısınız. Hukuksal konuların  ve iş sorunlarının daha rahat çözüldüğü günlerdir. Siyatik ağrıları , varis ve üst baldır rahatsızlıkları olabilir, kasları fazla zorlamamak gerekir.
20:33-22.17 Ay ve  Kiron arasında olumlu enerjiler ile bu saatlerde şifa enerjilerini hissedeceğiz. Etrafımızdaki kişilerin herhangi bir konuyu  özellikle de sağlık konularında daha fazla öğrenmesine ve ufuklarını genişletmesinde etkili olabileceğimiz zamanlar, annemizin ya da hayatımızdaki bir kadın figürünün fikir düşünce ve inançlarından etkilenebileceğimiz bu düşüncelerden şifalanacağımız bir süreç, değerlendirmesi sizden , sevgiler.