• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020 MART

KOÇ YENİAY'I
 
24 Mart 2020 ‘deki Yeniay  04 ° Koç burcunda Kiron, ile kavuşumda ve  Ay düğümlerine gergin enerjiler gönderiyor. Kiron  yara aldığımız konuları aynı zamanda  da başkalarını iyileştirme ve onlara şifa verme yeteneğini anlatır. Yeniay’ın  Ay Düğümleri ile gergin enerjileri geçmiş ve gelecek arasında yaralanmış hissetmek, geleceğimiz hakkında şaşkın ve ilerlemekte olumsuz ve duygusal olarak sıkışıp kalma , ilişki gerginliği, ve gelecek hakkında endişeye yol açabilecek enerjileri anlatıyor. Geçmişimizi geride bırakmak, fedakarlık yapmak ve bir şeyler gidecekse izin vermemiz gerektiği anlamına gelir ancak Yeniaylar , yeni bir başlangıç ​​zamanı demektir ve Yeniay Koç burcunda; inisiyatif almayı, risk almayı seven, cesur  güçlü mücadele edici bir  enerji veriyor ve bu Yeniay’ın Kiron ile kavuşumu kendimizi ve sevdiklerimizi korumak, beslemek ve iyileştirmek için birbirimize şifa olma , sağlığımıza dikkat etme konularında mücadele edeceğimizi, cesur ve hassas olmamız gerektiğini anlatıyor.
Yeniay’ın yöneticisi Mars ise Oğlak burcundaki gezegen yoğunluğunun yani çok güçlü bir  enerjinin içinde. Oğlak burcu toprak elementi olduğu ve  Plüton, Jüpiter ,Güney Ay Düğümü bu alanda olduğu  için neyin gerçek, neyin doğru olduğunu, ilerlemek için neye gereksinim olduğunu dünyada büyük bir değişimin; politika, finans, eğitim, inançlar,  gibi her alanda değişimin içinde olduğumuzu anlatıyor biliyorsunuz uzun süredir  bir değişimin içindeyiz ve  Yeniay’ın yöneticisi Mars aynı alanda Plüton ile kavuşumda sanki değişimi harekete geçirici bir rol oynuyor.
Yeniay’ın Satürn’e uyumlu enerjisi ise Korona pandemisi  ile ilgili geçirdiğimiz zor zamanlarda mücadele etmek için sabır ve azim veriyor ,bu konuyla ilgili önlemlerin alınacağını ,ciddi ve sorumlu bir tutumla davranılacağını, devlet yöneticilerinin bu konuyla ilgili sorumluluklarının farkında olup iyi çalışacaklarını anlatıyor.
  Global anlamda gerçekten çok zorlu bir süreçten geçiyoruz bu dönemi kendimize ve ailemize sahip çıkarak, hijyen ve sağlık kurallarına dikkat ederek evde geçireceğimiz süreleri kendimiz ve ailemiz adına manevi ruhsal çalışmalar ve olumlu düşünce gücüyle aşacağımıza inanıyoruz, umudumuzu yitirmeden bu süreci hepimizin iyi ve sağlıklı geçirebiliriz inşallah.

KOÇ YENİAYI BURÇLARA ETKİSİ

KOÇ
24 Mart tarihinde Koç burcunda bir yeniay yaşayacağız siz bu Yeniay’ı yükseleninizde 1.evinizde yaşayacaksınız. Yeni Ay'ın 1.evde olması güçlü bir etki verir; yeni bir görünüm ya da kendini ifade etme ve sunma gibi, kendinizi  kişisel bir şekilde yeniden keşfetme zamanıdır, fiziksel görünümünüzde değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni kararlar ve adımlar atma zamanıdır, iş ,evlilik, yer değişimleri olabilir.
BOĞA
 Yeniay’ı 12.evinizde karşılayacaksınız. Bu, gözden geçirme, bırakma ve ruhsal ve  fiziksel “pilleri” yeniden şarj etme dönemidir. Sağlıkla ilgili zararlı alışkanlıklardan vazgeçebilirsiniz.   Kişisel ve doğal yatkınlığınıza bağlı olarak, sosyal anlamda bir geri çekilme  bir tür inziva  zamanı da olabilir. Bir miktar zihinsel huzuru bulma dürtüsü ortaya çıkacaktır.
İKİZLER
 11.evinizde bir Yeniay oluşacak , ağ oluşturma, iletişim kurma, grup etkinlikleri ve işten kazanılan gelirle ilişkili bir alandır. Buradaki Yeni Ay'da odaklanma, hem sosyal hem de profesyonel anlamda temas kurmaya ve başkalarına ulaşmaya odaklanmaktır. Ağ kurma, başkalarıyla bağlantı kurma, bir grup projesinde / faaliyetinde  bir araya gelme  veya güçlendirme ve iyi beslenmeyi içeren hedeflerle ilgili yeni girişimler yapılabilir.
YENGEÇ
Mesleki alanlarda , kariyer, iş hayatınız ve statü konularında yenilenmeler, başlangıçlar  muhtemel olabilir belki işinizle ilgili atmak istediğiniz yeni  adımlar olabilir. Görev değişimleri olabilir, ebeveynle ilgili konularda , ilişkilerde zorlanmalar olabilir. Yer değişikliği, taşınmalar olabilir.
ASLAN
9.evinizde bir yeni ay oluşacak bu dönemde yurt dışı konuları, eğitim, akademik gelişmeler, uzaklardaki akrabalar, uluslararası ticaret , yurt dışı seyahatleri konularında yeni başlangıçlar ve girişimler yapmak konusunda cesaretiniz kırılabilir, bu alanlarda yaralanma söz konusu olabilir. Bazılarınız eşiniz ve partnerinizle ilgili programlar, bazılarınız çocuklarla ilgili planlar yapabilir.
BAŞAK
8. evinizde gerçekleşecek  Koç yeniayı ortaklaşa kazanımlar, müşterek değerler, eş veya ortağın gelirleri, alacak ve borçlar, krediler, vergiler, ödemelerle ilgili konular öncelik kazanabilir, Kiron ile bağlantılı olan bu Yeniay ‘da bu konularla ilgili olarak kendinizi yeterince ifade edemeyebilir, cesaretiniz kırılabilir, kalben incinebilirsiniz ama siz bu konularla ilgili kişilerin derdine derman olabilirsiniz.
 
 
 
TERAZİ
24 Mart tarihinde Koç burcunda 7.evinizde bir  Yeniay yaşayacağız. Bu yeniay ile yeni ilişkilere başlamak veya mevcut olanları yeniden tanımlamak için uygun bir zamandır. Paylaşma ve ortaklık konularında yeni adımlar atmanız gerekebilir.
AKREP
24 Mart tarihinde Koç burcunda bir  Yeniay yaşayacağız çalışma hayatınız, yanınızda çalışan kişiler veya hizmet aldığınız kişilerle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazılarınız çalışma düzenleri ile ilgili, bazılarınız çalışma hayatları ile ilgili yeni bir işe başlayabilir. Bazılarınız ise sağlık ve beslenme konularında yeni gelişmeler, başlangıçlar yapabilir.
YAY
24 Mart tarihinde Koç burcunda bir  Yeniay yaşayacağız. Bu yeniay ile çocuklar, hobiler ve yaratıcılıkla ilgili yeni deneyimler, girişimler ve başlangıçlar yapabiliriz. Bazılarınızın çocuklarıyla ilgili yeni girişimleri olabilir, bazılarınız doğum yapabilir, bazılarınız aşık olabilir. Bazılarınız bu konularda duygusal anlamda  yaşayabilir.
OĞLAK
24 Mart tarihinde Koç burcunda bir yeniay olacak ailevi konularda, ebeveynlerle ilgili , ev alım , satımı ile ilgili konularda yeni başlangıçlar veya girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendi ailenizin değerinin farkına varmalısınız.
KOVA
24 Mart ‘ta Koç burcunda Yeniay olacak, eğitim, kısa yolculuklar, yakın çevrenizde yeni başlangıçlar, girişimler yapmak istiyor olabilirsiniz ama bu konularda cesaretiniz kırılabilir. Yakın çevrenizde kendi fikrinizi söylemekten korkmamalısınız.
BALIK
24 Mar tarihinde ise Koç burcunda bir Yeniay oluşacak, parasal konularda , yeni başlangıçlar ve gelişmeler içinde olabilirsiniz. Fakat bu konularda beklentiniz konusunda yaralanmalar yaşayabilirsiniz. Değerinizin kendi varlığınız olduğunu unutmamalısınız.