• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020 MART

20 Mart  Cuma 2020 Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar, Ay Kova enerjileri ile güne başlıyoruz, bugün sabah saatlerinde 06:49’da Güneş Koç burcuna giriyor ve astrolojik yeni bir yılın başlangıcını anlatıyor. Yaşam kaynağımız,  Güneş baharın müjdecisi Koç burcunda yaklaşık 1 ay kalacak, Koç Güneşi, yeni hayatı kışkırtan enerjinin kıvılcımını temsil eder. Temel düzeyde Koç, başlama ve hareket etme ihtiyacı ile motive olan öncü bir burçtur ve inisiyatif almayı sever. Güneş Koç burcuna girdiğinde yeni bir astrolojik yıl başlıyor demektir. Güneş Koç burcunda yücelir ve doğasının güçlü ve iyi özelliklerini rahat bir şekilde ortaya koyar. Yaratıcı enerji ve coşku ön plana çıkar, sanatsal beceriler güçlüdür. Liderlik özelliği, engellere boyun eğmeyen, güç kazanmak isteyen ve hayattan yüksek beklentileri olan bir yerleşimi anlatır. Yeni girişimler yapmak , her zamankinden daha cesur davranmak söz konusu olabilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
09:50-14:09 arasında Ay ve Venüs gergin bir enerji ile ilişkilerimizi olumsuz etkileyebilir, zaten hepimiz evde virüs salgınından dolayı gerginiz herkes ilişkilerine dikkat etsin canlar.
Gün boyunca Uranüs ve Kuzey Ay düğümü arasında olumlu enerji ile yeni deneyimler, yaşamdaki gerçek amacınıza uygun olarak yön değişiklikleri olabilir. Ayrıca metafizik, bilim, çevresel çıkarlar veya teknoloji içeren gündemler olabilir. Beklenmedik kadersel  değişiklikler olabilir. Sevgiyle kalın, evde kalın.