• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020  MART

25 Mart 2020 Çarşamba Gökyüzünden Mesajınız Var,
Günaydınlar, bugün Ay Koç günü enerjik, hareketli bir gündeyiz. Çocuksu bir coşku içinde olabiliriz, yepyeni hedeflerimiz olabilir, düşünmeden hareket edebilir, aklımıza geleni yapmak isteyebiliriz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak ;
Bugün Ay’ın kesin bir açısı yok  hiçbir gezegen ile belirgin bir kontak içinde değil o da Koç’un evinde kimse ile temas etmeden oturuyor.
16:27 ‘de kesin açısı gerçekleşecek olan günün en önemli gezegen hareketi Koç burcundaki Güneş ve Kiron kavuşumu ve etkisi birkaç gün devam edecek. Bu, içsel olarak  büyümenin ve iyileşmenin gerçekleşebileceği bir  süreç olabilir. Kişisel ilişkilerinizde denge, çözüm ve işbirliği yapmanız gerekebilir.  Geçmişte sizi inciten ve rahatsız eden bir duruma ya da kişiye farklı bir bakış açısı ile bakmaya başlayabilirsiniz. Ego ve yaşam yolumuzla ilgili korku ve yaraları ortaya çıkarmak için “Zayıf yönlerimizi” kimliğimizin temelinde keşfettiğimiz  güvensizlikler, korkular, hatalar ve yaşamdaki amacımızla ilgili çözülmemiş sorunlarımız  ortaya çıkabilir.
Bu kavuşum aynı zamanda önemli, tanınmış (Güneş) kişilerin dertlerine, hastalıklarına şifa (Kiron) bulabileceklerini de anlatır. Bu kavuşum Koç (Lider olmak, öncü olmak) burcunda gerçekleştiği için belki bu birkaç günde tanınmış kişilerin sağlığı ile ilgili bir sıkıntı olacağını ama Koç gibi hızlı bir şekilde  şifa bulacaklarını  da anlatabilir. Hepimizin asıl derdi olan virüse de bu kavuşumun şifa bulması dileklerimizle,sevgiler.