• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020  MART

26 Mart 2020 Perşembe Gökyüzünden Mesajınız ????Var
????♈️Günaydınlar, Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor, dürtüsel davranabileceğimiz , hızlı hareket edebileceğimiz için evde sakarlıklara dikkat edelim. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak,
????♈️06:02 -08:03 Ay ve Pluton arasında gergin enerjiler hakim duygularımızı güçlü bir şekilde ifade etmeye , baskı kurmaya çalışabiliriz arkadaşlar evde kendinize başka uğraşlar bulun fazla iletişime girmeyin.
????♈️08:07-10:16 Ay ve Mars gergin açıları duygularımızı öfkeli bir şekilde, tartışarak ortay koymak isteyebiliriz bu yüzden bu enerjiyi evde spor yaparak kullanın böylece agresyondan uzak durmuş olabilirsiniz. Ya da uyuyun geç kalkın !
????10:16-16:30 arası Ay boşlukta uzun bir süre bu o zaman evde şimdiye kadar tamamlamak isteyip de bir türlü yapamadığınız işlerinizi tamamlayın yarım kalmış bir örgü, el işi, nakış, takı bunları bitirmek çok kolay olacak. Okunmamış bir kitap, yarım kalmış bir proje bunları rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.
????♉️16:36 Ay Boğa burcuna giriyor yani en sevdiği burca burada huzur ve güven istiyor, keyif yapmak istiyor olacağız ayrıca Ay Boğa zamanları iştahımız artabilir, börek , çörek, tatlıdan uzak duralım zaten evde hareketsiz bir şekildeyiz daha fazla kilo almayın canlar.
????♉️15:13- 19:36 Ay Satürn karesi bu da bugünün diğer stresli enerjisi bugün enerjiler yorucu arkadaşlar kendimizi kötü depresif mutsuz hissedebiliriz bu yüzden komik filmler izlemeye çalışın ya da bir müzik açın dans edin ailece çılgın bir dans ! Dans ettiğinizde, zihniniz tüm sorunlarınızı unutmakta ve harekete odaklanmakta özgürdür. Ayrıca dans etmek, stres azaltan ve mutluluk duygularını arttıran kimyasallar olan dopamin ve serotonin maddelerinin salgılanmasını sağlar. Birçok çalışma, dans etmenin baş ağrısı ve sırt ağrısı gibi fiziksel ağrıları hafifletmekte faydalı olabileceği hipotezini desteklemektedir. Demek ki bu saatler arası dans ediyoruz ve stresimizi azaltıyoruz, sevgiler.