• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020  MART

27 Mart 2020 Cuma Gökyüzünden Mesajınız Var,
Günaydınlar, Ay Boğa burcunda sessiz ortamları sevebiliriz, dinginlik ve sessizlik ruhumuza iyi gelir ayrıca Boğa Venüs gezegeni tarafından yönetildiği için sanatsal aktiviteler ve hobilerle ilgilenmek de iyi olabilir. Boğa burcu güzellikle de ilgili olduğu için bugünlerde kendinize bakım kürleri uygulayabilirsiniz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
02:34 Venüs ve Jüpiter uyumlu açısı başlıyor ve etkisi birkaç gün sürecek  neşe, iyimserlik ve bol sevgi alışverişi iyi ilişkiler getiren bir enerji hakim olacak. Daha çekici görünebilirsiniz, daha sevgi dolu olur ve  sevginizi ifade etmeniz kolaylaşır. Sevdiklerinize onları ne kadar çok sevdiğinizi söyleyip evde onlar için ev sınırları içinde güzel sürprizler yapabilirsiniz,  aynı zamanda stresli ilişkileri düzeltmek için de harika bir zamandır. Sanatsal becerilerinizi kullanıp evinizi veya ofisinizi süslemek için de iyi günlerdir. Venüs parayı , Jüpiter zenginliği yönetir, bu yüzden şimdi yapılan yatırımlar servetinizi arttırabilir. Bu transit sırasında eğer bir iş teklifi alırsanız  kabul etmek akıllıca olur.
09:49-14:16 Ay ve Merkür uyumlu açısı ile duygularımızı daha güzel ifade edebiliriz. Telefon ve what’s up trafiği artabilir, anlamlı konuşmalar ve  dedikodu türü lafazanlıklar tavan yapabilir. Bu aynı zamanda aile ve ilişki sorunları hakkında konuşmak için iyi bir zamandır, çünkü normalden daha hassas ve şefkatli olabileceğiniz bir süreçtir. E-postalara yanıt verme, fatura ödeme gibi  işlerinizi kolay halledebilirsiniz. Yazmak işinizin bir parçasıysa, bu çok verimli bir zaman olabilir. Kendinizi daha duygusal hissedebilir, fotoğraf albümlerine bakarak geçmişe gidebilir  veya eski arkadaşlarınızı hatırlayabilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz. Bu süreçte ticari işler yapanlar için girişimde bulunmak iyi sonuçlar getirebilir. Sevgi ile evinizde kalın ve  bu güzel enerjilerle güzel bir gün geçirin canlar.