• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020  MART

28 Mart 2020 Cumartesi Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar, evimizde güzel zamanlar geçireceğimiz bir hafta sonu olsun, Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor bugün börek, çörek, tatlı yeme ihtiyacımız artabilir, dikkatli olalım çünkü evdeyiz metabolizma yavaş çalışıyor tabi evde spor yapanlarınız varsa onlar yeme içme olayını dengeleyebilirler. Bugün evinizdeki, balkonunuzdaki ya da bahçenizdeki bitki ve çiçeklerle ilgilenebilirsiniz. El sanatları, resim, müzik konularıyla uğraşanlarınız varsa ortaya güzel eserler çıkarabilirler. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
05:01 – 09: 00 arasında uyanık olanlar için Ay ve Neptün uyumlu açısı yaratıcı çalışmalar, dua ve meditasyon yapmak için olumlu enerjiler veriyor. Sezginiz ve psişik yetenekleriniz normalden daha güçlü olabilir. Bu geçiş özellikle sanatsal ve yaratıcı arayışlar için  de iyidir. Güçlü hayal gücünüz titreşim enerjisine somut bir biçim vermenize sebep olabilir..

 Venüs ve Jüpiter uyumlu bir enerjisi bugün daha etkili  her iki gezegen de astrolojinin benefik yani iyicil gezegenleridir. Sevgi pıtırcığı modunda olabiliriz, duygularımızın  zenginliği sayesinde  aşk ve ilişkilerden yana şans ve fırsatlar var , korona günlerinde eşinizle veya aileden birisi ile tartışmışsanız ilişkilerinizi düzene koymak için şanslı bir gündesiniz. Ayrıca sanatsal yaratıcılık bu uyumlu enerji sayesinde artabilir zaten Ay da Boğa burcunda  öğleden sonra Venüs ile kavuşumda olacak  ve bu ikiliye o da güzel enerjiler gönderecek , yaratıcı hanımlar iş başına kiminiz sanatsal bir yemek , kimileriniz güzel bir tablo, takı, nakış işi ortaya çıkarabilir. Bazılarımız da zevk ve sefa yapmak , hiçbir şey yapmadan keyfine bakmak  isteyebilir zira kaç günlerdir hepimiz mutfakta bir hayli yoğun günler geçiriyoruz. Keyifli bir hafta sonu olsun, sevgiler..