• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020 MART

30 Mart 2020 Pazartesi Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar yeni bir haftaya Ay İkizler enerjisi ile giriyoruz, meraklı , her şeyi öğrenmek ve bilgi edinmek temaları bugün gündemimizde olacak .Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
05:57 Ay ve Merkür karesi bu gergin enerji ile konsantre olmakta zorlanacağınızdan unutkanlıklar, dalgınlıklar olabilir dikkatli olun arkadaşlar. Ay duygularımızı, Merkür aklımızı ifade ettiği için de duygular ve akıl arasında zorlanmalar olabilir, duygusal kararlar verebilirsiniz bu da hatalı ve yanlış kararlar vermenize sebep olabilir. Bu yüzden ticari anlaşmalar ve iş görüşmeleriniz varsa daha da dikkatli olmanız gerekebilir. Ayrıca sinirsel olarak daha zayıf olabiliriz, endişeye bağlı zihinsel sıkıntılarımız da olabilir.
16:14- 20: 05  Ay Neptün karesi bu aldatılmaya müsait bir enerji verir bu yüzden güvenmediğiniz kişilere ve durumlara dikkat etmekte fayda vardır. Kimileriniz işinizle ilgili kimileriniz ev ve aile ile ilgili sorumluluklarınızdan sıkılmış olabilirsiniz özellikle de çalışmayan hanımlar korona karantinalı günlerde ev işlerinden bıkmış olabilirler yılmayalım biz güçlü kadınlarız bunlar da geçecek inşallah kendimize ve ailemize iyi bakalım!
18:10 da Ay boşluğa giriyor bu saatten sonra keyif yapıp kendinize özel bir iki saat ayırıp pillerinizi şarj edin kendinize  güzel bir kahve  yapın bir de güzel bir müzik açın  isteyenler meditasyon da yapabilir.  
22.43 Mars Kova burcuna giriyor  ve enerji sosyal alana kayıyor insani projeler önem kazanıyor.  Kova'daki Mars,  özgün ifade tarzı ,alışılmışın dışında bir cesaret , bağımsız, becerikli, reformcu, organize olmayı bilen bir enerji veriyor olacak. Bu konuyla ilgili ayrı bir post yayınlayacağız. Sevgiler