• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020  MART

MARS KOVA BURCUNDA 30 MART- 13 MAYIS 2020

Kova Burcu sosyal grupları, dernekler, sivil toplum kuruluşları, teknolojik ve bilimsel çalışmalar,  gelişmiş teknoloji , farklı bakış açısı ve değişimi anlatır. Aynı zamanda da  bencil veya bireysel olmayı anlatır. Mars ise harekete geçiren, motive eden ,cesur ,girişimci bir enerjiyi anlatır. .Aynı zamanda Mars savaş, haşere, salgın hastalıklar ve kazalar ile de ilişkilidir.
Mars  Kova burcunda  özgürlük gereksinimini  artırır ve  Mars bu burçtayken Kova enerjisi ile çalışacağı için tüm eforu ve mücadelesi bilimsel konularla ilgili olacaktır. Mars Kova’da yeni buluşları ve icatları da anlatır, belki de bu süreçte  virüs için aşı veya ilaç bulunması söz konusu olabilir. Mars Kova burcunda hareket ediyorken internetle ilgili her türlü  iş ve konular yoğunluk kazanır , en çok  sosyal medyayı kullanırız.
 Yine Kova’daki Mars  isteklerini yapabilmek için  bilgi hazinesine  sahip olmak ister bireysellik ön planda olur , isyankar tavırlar söz konusudur ve radikal bir hayat görüşü ortaya çıkar. Mars’ın hareketli, liderlik ruhu ve cesur doğası başkalarının otoritesini  kabul etmez ve  reformist bir  yapı ortaya çıkar. Toplumsal projelerde gönüllü çalışabilir, yaratıcı, değişik , orijinal şekilde kendimizi ortaya koyma  çabasında olabiliriz. Fikirlerimiz için mücadele eder gerekirse  inat ve kavga ile sonuna kadar savunur ve  haksızlıklar karşısında   cesaretle  kendimizi öne atar hak arayan bir savaşçı oluruz. Bu süreçte her ne için mücadele ediyor olacaksak  kaba kuvvet ile değil  akıllıca kullanacağımız zihnimizle kazanacağız unutmayın.
Mars Kova Burçlara etkisi
KOÇ
Sosyal çevre, gruplar ve arkadaşlarla ilgili konular gündeminizde olabilir. Gelecek hayallerimizle ilgili planlarımız olabilir. Arkadaşlarımızla bir araya gelemeyeceğimiz için onları evden görüntülü arayabilir sohbet edilebiliriz.
BOĞA
Enerji ve eforunuz kariyer ve gelecek hedefleriniz için gündeminiz bu olacak. Bazılarınız  farklı kariyer , iş  değişikliği  yapmayı düşünebilir. Bazılarınızın önüne şimdiye kadar   ilgilenmediği bir alanda yeni iş fırsatları  çıkabilir.
İKİZLER
Tüm eforunuz eğitim, uzun yolculuklar, yurt dışı konuları ,yabancılarla ticaret ,dünya görüşleriniz ile ilgili konularda  olacaktır. Bazılarınız için almak isteğiniz  eğitim ile ilgili  yeni bir fırsat çıkabilir. online  eğitime katılabilirsiniz.
YENGEÇ
Enerji efor ve mücadele ortak kazançlar, eşin parası, sigorta, vergi, miras gibi konularla ilgili olacaktır.. Risk almak konusunda  cesurca bir girişimle spekülatif yatırım alanlarına yönelebilirsiniz. Finansal konularda daha atak ve girişimci olabilirsiniz..
ASLAN
Tüm eforunuz ve enerjiniz evlilik, ortaklık, anlaşmalar gibi konulara yönelik olabilir. İkili ilişkilerde, evliliğinizde ya da ortaklıklarınızda gergin, mücadele gerektiren süreçlerden geçebilirsiniz. Her türlü ikili ilişkilerde fikir ayrılıklarından kaynaklanan çatışmalar olabilir. Bu dönem herhangi bir konuda anlaşma ya da sözleşmelere imza atmak için uygun değildir.
 
BAŞAK
Tüm enerjiniz ve eforunuz sağlık, işyeri, günlük rutinlerle ilgili konularda olacaktır. Günlük rutinlerinizde, çalışma hayatınızda yanınızda çalışanlarla ilgili yoğun bir mücadele dönemine giriyorsunuz. Bedenen ve zihnen çok yoğun ve aktif  olabileceğiniz bir süreç ,kendinizi rahatlatmak için meditasyon ya da spor yapmak size iyi gelebilir.. Sağlığınıza  da bu dönemde dikkat  etmekte  yarar vardır.
 
 
TERAZİ
Enerji, mücadele ve eforunuz aşk, sosyal yaşam, hobiler ve yaratıcılık ile ilgili konulara yönelik olacaktır. Bu dönemde aşk hayatınızda beklenmedik sürprizler olabilir.. Dijital ortamda  aydınlatıcı insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Şimdiye  kadar hobi olarak yaptığınız bir şeyi  işe dönüştürmek isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili  sorunlarınızı  çözmeniz gerekebilir.
AKREP
Efor, enerji ve mücadele ev ve aile konuları olacaktır. Aileniz ile gerginlik yaşayabilirsiniz. Bir aile bireyi ile aranızda fikir ayrılıklarından kaynaklanan sözlü tartışmalar yaşanabilir. Bazılarınız  evinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz, ya da tamamen yaşadığınız mekânı değiştirmek isteyebilirsiniz ama bu günlerde bunu yapmak riskli olabilir.
YAY
Enerji ve efor yakın çevre ve kardeşler ile olacaktır .Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile aramızda fikirsel ayrılıklardan kaynaklanan sözlü tartışmalar yaşanabilir. Kendi fikirlerimizi çevremize kabul ettirmek için mücadele verebilir, farklı fikirlere karşı aşırı bir direnç gösterebiliriz.
OĞLAK
Tüm enerji ve efor maddi konular ve para kaynakları ile ilgili olacaktır. Bu süreçte , maddi konularda mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bazılarınız  yatırımlarınızdan beklemediğiniz derecede maddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde   aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.
KOVA
Mücadele, efor ve enerjiniz , imajınız, kendinizi dış dünyaya ifade etme biçimimiz ile ilgili konularda olacaktır. Bu dönemde hem fiziksel hem de ruhsal olarak çok daha canlı, atak ve özgüvenli hissedebilirsiniz. Sıra dışı ve yenilikçi fikirleriniz ile, hedeflerinize ulaşmak için harekete geçebilirsiniz. Dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikler  de söz konusu olabilir.
BALIK
Efor ve enerji içsel  dünyanız ve bilinçaltınız ile ilgili konularda olacaktır. Bu süreç iç dünyanızda taze bir enerji ile  yenilenme ve aydınlanmayı anlatabilir. Manevi değerlerin ön planda olacağı , kendi kendinize kalmak isteyeceğiniz ve hayatınızda yapmanız gerekenlerle ilgili farkındalık kazanacağınız bir süreç d