• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 MART

2020 MART


2020  MART

31 Mart 2020  Salı Gökyüzünden Mesajınız Var,
Günaydınlar, Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor, günün mesajlarına gelecek olursak;
05:57 Ay Merkür gergin enerjileri ile duygularımız ve aklımızın arasında dualite olur, aşırı hassas oluruz. Ay bu açısından sonra boşluğa giriyor ve 14:43’e kadar boşlukta olacak, bu sürede yeni başlangıçlar ve girişimler yapmamak gerekir sonuçsuz kalabilir. Örneğin çalışmayan bayan arkadaşlar bu saatler arası yeni bir örgüye veya dantele, kanaviçe işine, resim, yağlı boya, takı vb. yeni bir şeye başlamayın , elinizde yarım kalmış işleriniz varsa onları bitirebilirsiniz , bir türlü bitirmeyi başaramadığınız kitabınızı okuyup bitirebilirsiniz, öğrenci okuyucularımız hazırladığınız bir proje veya bir teziniz  varsa onu tamamlamak için de güzel saatlerdir.
14:43 Ay Yengeç burcundaki seyahatine başlıyor. Ailevi temaların önem kazandığı, duygusal ve hassas olacağımız zamanlar. Yardımsever, fedakarlık duygularımızın fazla olacağı ama aynı zamanda huzursuz olabileceğimiz bir süreçte olacağız. Bugünlerde mide ve sindirim rahatsızlıkları ,  göğüsler, yumurtalıklarla ilgili rahatsızlıklar olabilir. Ciğerlerimizin de hassas olduğu günler olduğu için sigara fazla içilmemesi tavsiye edilir.
19:51- 21:43 Ay Kuzey Ay düğümü ile kavuşumda olacak sezgileriniz artabilir.  Ayrıca derin duygusal veya Karmik ilişki yaralarını iyileştirmek için   aile ilişkilerine önem vereceğimiz bir süreç olabilir.
21:31 Mars Satürn ile kavuşumda olacak ve etkisi birkaç gün sürecek iki malefik (kötücül)  kavuşumu  zorlu, mücadele gerektiren  problemli durumları ortaya çıkartır.   Bekleten  , geciktiren , ilerlemeyi zorlaştıran bir enerjisi vardır. Sabırlı olmak gerekmektedir aslında hepimiz bu  süreçte  mücadele ve dayanıklılık deneyimi kazanacağız fakat bu enerjinin sağlığı etkileyen bir yönü de vardır ; bitkinlik, yorgunluk, kıstırılmışlık hissi, darlanma, depresif bir hal , motivasyon düşüklüğü  verebilir. Mars aynı zamanda  viral enfeksiyonları ve deprem gibi tehlikeli durumları da anlatır  ve Satürn  ile  gökyüzündeki  bu birleşme, koronavirüs salgınında dünyadaki halk sağlığını, seyahat, ticaret ve ekonomik aktiviteyi olumsuz etkileyen tehlikeli bir evreyi de anlatıyor olabilir. Satürn Kova burcuna 30 yıl aralar ile geçiş yapar ve bu iki kötücülün kavuşumu 30 yılda bir gerçekleşir bundan önceki kavuşumlarında neler olmuş bakarsak iki malefiğin neler ifade ettiğini daha iyi anlamış oluruz.
7 Şubat 1962 yılında Mars ve Satürn Kova burcunda 4 derecede kavuşmuşlardı 7 Şubat 1962 ABD, Küba ile olan tüm ihracat ve ithalatını durdurdu. 20 Şubat 1962 tarihinde, John Glenn dünyanın yörüngesine fırlatılan ilk ABD'li oldu.
6 Mart 1992 yılında  ise 13 derece 29 dakika Kova burcunda kavuşum yapan Mars ve Satürn enerjisi   ile 3 Mart 1992  ‘de Zonguldak Kozlu'da grizu faciası; 127 kişi öldü, 147 kişiden umut kesildi. Müfettişlerin hazırladığı raporda işverenin birçok teknik konuda ihmalkar ve sorumsuz davrandığı belgelendi. 13 Mart 1992 Erzincan'da 6,8 şiddetindeki depremde 653 kişi öldü. Umarız bu kavuşumda Mars Kova enerjisi teknolojik olarak kendini daha fazla gösterir ve virüsü iyileştirici  bir aşı bir ilaç bulunur, sevgiler.