• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 ŞUBAT

2020 ŞUBAT


2020  ŞUBAT

Sevgili Boğa ve yükselen Boğalar, 19 Şubat’a kadar Güneş Kova burcunda sizlerin haritanızın tepe noktasında 10.evinde olacak, odak noktanız kariyeriniz, işiniz gücünüz olacaktır. Kariyerinizde fark edileceğiniz, parlayacağınız, amirleriniz, müdürleriniz, patronlarınız gibi otorite figürlerinin ve çalışma arkadaşlarınızın takdirini alacağınız bir dönem olacaktır. Yeni bir işe başvurmak, beklediğiniz terfiyi almak için de iyi bir dönem olacaktır. Bazılarınız için yurtdışı bağlantılı işler, iş seyahatleri, hukuki konular eğitimler ya da ailevi konular söz konusu olabilir.

9 Şubat’ta 4.evinizde Aslan burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın ışığı 4.evinizi aydınlatacak. Aile, ailevi ilişkiler, ebeveynleriniz, yaşadığınız yer ve evinizle ilgili bazı konularda netleşmeler, tamamlanmalar söz konusu olacaktır. Bazılarınızın gündemi evlenmek ya da boşanmak olabileceği gibi bazılarınız ailevi sorunlarda sona gelmiş müspet ya da menfi kararlar alarak sorunların çözümüne ilişkin adımlar atabilirsiniz. Bazılarınız kariyer konularında netlik kazabilirsiniz. Bazılarınız yaşadığınız yeri değiştirebilirler.

19 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna sizlerin 11.evinize geçecek. Merkür de Balık burcunda olacak üstelik Balık burcunda 17 şubat ile 10 mart arasında retro harekette olacak.Güneşin 11. Eve geçmesiyle öncelikle yeni kararlarınız, yeni bir duruşunuz ve planlarınız devreye girecektir. Kariyerinizle ilgili iyi gelişmeler söz konusu olabileceği gibi sosyalleşeceğiniz bir dönem olacaktır. Arkadaş ortamlarında, sosyal platformlarda yer alacağınız, konuşmalarınızla dikkat çekeceğiniz, Retro zamanına kadar iletişiminizin güçlü olacağı, eğitimlerde, toplantılarda, sempozyumlarda konuşmacı olarak yer alabileceğiniz bir döneme girmiş olacaksınız. Merkür Retrolarının genel etkilerini artık neredeyse hepimiz biliyoruz. Merkür retrosunu kısaca İletişim kazaları ya da iletişimin daha çok iletişimsizliğe geçişi olarak anlatabiliriz. Merkür retrosunda yeni bir işe başlamak, bir sözleşmeye imza atmak da iyi bir fikir olamayacaktır. Diğer taraftan sevgili yükselen boğalar sizlerin özelinde 11.evinizde gerçekleşecek Merkür retrosunda iletilişim sorunları en çok da arkadaşlarınızla yaşanacaktır. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizdeki insanlarla birbirinizi yanlış anlayabilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.

16 Şubat’a kadar Mars Yay burcunda sizlerin 8.evinizde , 16 şubattan sonra ise Mars Oğlak burcuna sizlerin 9.evinize geçecek. Şubat ayında maddi konularda mücadele söz konusu olacaktır. Mali tablonuzu dengelemekte zorlanabilirsiniz yani Maddi konularda bir sıkışıklık olabilir ve çabanız eforunuzu bu mali durumunuzu toparlamak için göstermeniz gerekecektir. Kredi, banka, sigorta, vergi, nafaka gibi ödemeler sizleri zorlarken ortak gelirlerinizde de gecikmeler, problemler yaşanabilir.

16 Şubat’tan dan sonra ise eforunuz, çabanız 9.ev konularına kayacaktır. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bu işlerde, uzaklarda yaşayan akrabalarınızla ilgili konularda, hukuki süreçleriniz varsa bu hukuki süreçlerde bazılarınız eğitim ve akademik konularda çaba göstermek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle ayın 22 sinden sora GAD ile kavuşacak olan Marsın etkilerine dikkat etmek gerekiyor. Tüm bu konularda ve ilişkilerinizle ilgili kayıplar olması söz konusu olacaktır. Diğer taraftan Marsın yükseleninize yapacağı olumlu açı ile kendinizi daha özgüvenli ve enerjik hissedeceğiniz, mücadele gücünü kendinizde bulacağınız bir dönem olacaktır.

8 Şubat’ta yönetici gezegeniniz Venüs Koç burcuna geçecek sizlerin 12. evinize geçecek, Venüs 12. Evinizde sağlığınızla ilgili konularda çözüm ve çare getirecektir. 12.evdeki Venüs ruh sağlığınızı da olumlu etkileyecektir. Kendinizi dinlemek, ruhunuza iyi gelecek sanatsal konulara eğilebilirsiniz. Eğer yaratıcı bir yönünüz varsa onu geliştirmek, beslemek için çok uygun bir zaman.Diğer taraftan 12.ev, gizli işlerin evindeki aşk gezegeni, gizli bir aşk ilişkisine de işaret ediyor olabilir.

23 Şubat’ta Balık burcunda bir Yeniay gerçekleşecek sizlerin 11. evinizde, Yeniay yeni başlangıçlarla ilgilidir. Aslında hayatınızda yenilikler yapmak için fırsatlar sunar. Astroloji haritasını bilenler bu içsel çekimin nedenini anlayarak hayatlarında hangi alanda atmaları gerekiyor ise o alanda yeni adımlar atmakta zorluk yaşamazlar. Sevgili yükselen Boğalar Şubat ayı Yeniayı size sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, sosyal platformlar ve kariyerlerinizin getirileri ile ilgili yeni fırsatlar sunacaktır. Bazılarınız yeni arkadaş çevrelerine girebilirsiniz, bazılarınız ise yeni sosyal projelerde yer alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bazılarınız içinse kariyerinizin getirileri konusunda yeni fırsatlar yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır.