• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 ŞUBAT

2020 ŞUBAT


2020  ŞUBAT

19 ŞUBATA KADAR GÜNEŞ KOVA BURCUNDA SİZLERİN HARİTANIZIN 8.EVİNDE OLACAK.
19 Şubat’a kadar odak noktanız bazılarınız için sağlığınızla ilgili konularda olurken bazılarınız için ise maddi konularda olacaktır. Özellikle ailenizle, eşinizle ortak kazançlarınız ya da ortaklığınız varsa ortaklığınız dolayısıyla elde ettiğiniz kazançlarınız, nafaka, tazminat gibi gelirleriniz ve Vergi,SSK, kredi, kredi kartı, nafaka, sigorta gibi her türlü ödemelerinizle ilgili gündemleriniz olacaktır. Mali tablonuzu dengelemeye çalışacağınız bir döneme işaret edecektir. Eşinizle ya da ortağınızla mali konularla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bazılarınız ise Sağlığınızla ilgili konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Diğer taraftan okült konular, ölüm ve ölüm ötesi gibi konular ile ilgilenmek isteyebilirsiniz.

9 ŞUBATTA 2.EVİNİZDE ASLAN BURCUNDA BİR DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK.
Bu ay para aksınız oldukça hareketli olacaktır. Dolunaylar tamamlanma, netleşme enerjisi taşır, bu da demek oluyor ki parasal konularla ilgili tamamlanmış bir takım durumlar var sizin için. Parasal konularla ilgili durumunuzu net bir şeklide görüyor ve bu konularla ilgili kararlar alıyor olacaksınız. Bazılarınız için uzun zamandır beklediğiniz bir para sonunda size geliyor olabilir. Maddi konularda bir hareket gelecektir.

19 ŞUBAT İTİBARİYLE GÜNEŞ BALIK BURCUNA SİZLERİN 9.EVİNİZE GEÇECEK. MERKÜR DE BALIK BURCUNDA OLACAK ÜSTELİK BALIK BURCUNDA 17 ŞUBAT İLE 10 MART ARASINDA RETRO HAREKETTE OLACAK.
9.evdeki Güneş bize ilk olarak hayata bakış açınız, hayata karşı duşunuzla ilgili bazı kararlar vereceğinizi anlatıyor. Belki de daha akışa bırakmayı, olanları görmeyi deneyimlemeyi seçeceksiniz. Bazılarınız için eğitimler, bazılarınız için akademik süreçler, bazılarınız için hukuki süreçler, bazılarınız için yurtdışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler söz konusu olacaktır. Aslında bu tip konular için güneş ve Merkür transiti iyi bir transittir ve özellikle ticari bir faaliyete başlamak, hukuki bir süreci başlatmak için çok uygun zamanlardır. Ancak Merkür’ün 17 Şubat ta retro harekete geçmesiyle maalesef bu süreç çok da kolay ve sorunsuz işleyen bir süreç olmaktan çıkacaktır. Retro sizlerin 9.evinizde başlayarak 8. Evinizde kova burcunda Retro harekete devam edecektir. Öncelikle Balık burcundaki Retro unutkanlığa sebebiyet verebilir. Kendinizi bırakmış, boş vermiş hissedebilirsiniz. Bu süreç bir eğitime başlamak ya da yeni bir ticari bir işe başlamak ya da bir sözleşmeye imza etmek için doğru bir süreç olamayacaktır. Retro zamanı yapılan başlangıçlar sonunun getirilebilmesi için gerekli enerjiye sahip değildirler. Retro sizin daha çok mali konularınızı etkileyecektir. Para ile ilgili işlemlerde, imza edeceğiniz sözleşmelerde dikkatli olmanız gerekmektedir. O sözleşme hükümleri sonradan size sıkıntı yaratabilir. Ortağınızla, eşinizle, ailenizle iletişiminize dikkat etmelisiniz, yanlış anlaşılmalara açık bir süreç olacaktır. Diğer taraftan bazı eski hastalıklarınız kapınızı çalabilir. Ve sağlığınızla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

16 ŞUBATA KADAR MARS YAY BURCUNDA SİZLERİN 6.EVİNİZDE, 16 ŞUBATTAN SONRA İSE MARS OĞLAK BURCUNA SİZLERİN 7.EVİNİZE GEÇECEK.
Bu ay özellikle 16 şubata kadar bütün eforunuz, çabanız işinizde gücünüzde olacaktır. Çok çalışıp, yorulacağınız fazlasıyla efor sarf edeceğiniz, işlerinizi yetiştirmekte hayli yorulacağınız bir dönem olacaktır. Marsın 6. Evdeki varlığı iş arkadaşlarınızla, çalışanlarınızla ya da size hizmet eden kişilerle gerilmenize, agresyon yaşamanıza sebebiyet verebilir. Dikkatli olup Merkür retrosunu da hatırlayarak iletişiminize dikkat etmeniz gerekir.
Çalışmayan yükselen Yengeçler ise günlük rutin işleri konusunda hayli yorulabilirler. Günlük işlerinizi yetiştirmekte zorlanabilirken yanınızda çalışan temizlik görevlisi, kuaförünüz, manikürcünüz gibi size hizmet edenlerle, sorun yaşayabilirsiniz. Bazılarınız ise sağlığınızla ilgili efor göstermek zorunda kalabilirsiniz.  Bazılarınız da evcil hayvanlarınızla ilgili çaba göstermek durumunda kalabilirsiniz.
Ayın16’sından sonra ise oğlak burcuna sizlerin 7. Evinize geçecek ve eforunuz ilişkilerinize, ailenize, eşinize ya da ortaklığınız varsa ortaklığınıza kayacaktır. Herkesin sizi baskıladığını düşünebilir ve herkes üzerinize geliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Özellikle ayın 22 si civarı  Mars  Güney Ay Düğümü kavuşumu olacağından ilişkilerinizde kayıplar, geri dönülemez durumlar olabilir. Bu tarih ilişkileriniz açısında son derece gergin ve can sıkıcı olabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

8 ŞUBATTA VENÜS KOÇ BURCUNA GEÇECEK SİZLERİN HARİTASININ TEPE NOKTASINA 10. EVİNİZE GEÇECEK
Ayın neredeyse tamamında 10. Evinizde olacak olan Venüs kariyer alanınızda size iyi ilişkiler sağlarken, daha uzlaşmacı ve çözüm sunan biri olarak toplum önünde görünmenizi sağlayacaktır. Patronlarınızla, otorite figürleri ile iyi anlaşabileceğiniz bu süreçte Merkür retrosunun etkilerine dikkat etmelisiniz.

23 ŞUBATTA BALIK BURCUNDA BİR YENİAY GERÇEKLEŞECEK SİZLERİN 9. EVİNİZDE
23 Şubat balık Yeniayı uluslararası bir ticarete başlamak, yeni girişimlerde bulunmak, yeni bir eğitime başlamak, yeni bir hukuki süreç başlatmak için kullanabilirdiniz ancak Merkür retrosunun olumsuz etkisini göze almalısınız ve belki de bütün bunları 10 Mart sonrasına bırakmanız en doğrusu olacaktır.