• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 ŞUBAT

2020 ŞUBAT


2020  ŞUBAT

19 ŞUBAT’A KADAR GÜNEŞ KOVA BURCUNDA SİZLERİN HARİTANIZIN 6.EVİNDE OLACAK.
19 Şubat’a kadar odak noktanız bazılarınız için sağlıkları olacaktır. Sağlığınızla ilgilenmek, tedavi olmak durumunda kalabilirsiniz. Güneşin 6. evdeki transiti diyete başlamak, kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için iyi bir zaman dilimi, kullanabilirsiniz. Bazılarınız ise çok çalışıp yorulacağınız bir döneme girmiş olacaksınız. Zaten çok çalışkan olan siz yükselen başaklar, bu ay ekstra yorulabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla, ekip çalışmaları için oldukça güzel enerjiler taşıyor olacaksınız. Diğer taraftan iş aramak, iş müracaatı yapmak, yeni bir işe başlamak için iyi bir zaman dilimi ancak tüm bunları 17 sindeki Merkür retrosundan önce yapmalısınız. Çalışmayan yükselen Başaklar için de günlük rutinleri oldukça yoğun geçecektir. Günlük işleri yetiştirmek layıkıyla yerine getirmek için oldukça yorulacaksınız.

9 ŞUBATTA 12.EVİNİZDE ASLAN BURCUNDA BİR DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK.
9 Şubat tarihinde kontrol edemediğimiz,bizim dışımızda gelişen olayları ve durumları gösteren evinizde gerçekleşecek,bu Dolunay özellikle iş hayatınızla ilgili gelişen kontrol dışı olaylar,can sıkıcı durumlar meydana gelebilir,belki de Dolunay ışığı ile bir gizli düşmanınız ortaya çıkabilir,kötü niyetini anlayabilirsiniz. Bu Dolunay'da bazılarınızın hastalığınız ile ilgili konular netleşebilir ve ameliyet durumları olabilir.Bazılarınız Dolunay'a yakın günlerde içinize kapanmak,kendinizle olmak,ruh sağlığınıza iyi gelecek şeyler yapma ihtiyacı duyabilirsiniz.Meditasyon ,enerji çalışmaları ya da regresyon çalışmaları yapmak iyi gelebilir.

9 ŞUBAT İTİBARİYLE GÜNEŞ BALIK BURCUNA SİZLERİN 7.EVİNİZE GEÇECEK. YÖNETİCİ GEZEGENİNİZ MERKÜR DE BALIK BURCUNDA OLACAK ÜSTELİK BALIK BURCUNDA 17 ŞUBAT İLE 10 MART ARASINDA RETRO HAREKETTE OLACAK.
19 Şubat’tan sonra odak noktanız işinizden gücünüzden ilişkilerinize kayacaktır. Eşiniz, partneriniz, aileniz, ortağınız odağınızda olacaktır. Kendinizden çok karşınızdaki ile ilgileneceğiniz, yeni bir ilişkiye başlayabileceğiniz yeni bir ortaklık kurabileceğiniz bir dönem girmiş olacaksınız ancak 17 Şubatta yönetici gezegeniniz Merkür’ün ilişkiler evinde ve balık burcunda Retro harekette olması ilişkilerinizi hayli güçleştirecektir. Merkür’ün geri harekette olması, ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara, gerginliklere hatta bazen kopmalara bile sebep olabilir. İlişkileriniz açısından sınav günleri gibidir, farkında olup karşınızdaki ile doğru ve net bir iletişim kurmaya gayret göstermelisiniz.Diğer taraftan herhangi bir ticari sözleşme imzalamak, bir ortaklık kurmak veya evlilik sözleşmesi gibi bir sözleşme imzalamak sonrasında sizi çok zor durumda bırakabilir. Sözleşme maddelerinde bazı hususlar dikkatinizden kaçabilir ya da bir ya da birkaç maddeyi tamamen yanlış anlamış olabilirsiniz.Söz, nişan, düğün gibi hazırlıkları olanlar da ise özellikle yanlış anlaşılmalardan kaynaklı sorunlar ve gecikmeler yaşanabilir. Merkür Retroları özellikle 7. Evde eskiyi tekrar önünüze getirebilir, eski sorunlar, eski sevgili, eski eş.

16 ŞUBATA KADAR MARS YAY BURCUNDA SİZLERİN 4.EVİNİZDE, 16 ŞUBATTAN SONRA İSE MARS OĞLAK BURCUNA SİZLERİN 5.EVİNİZE GEÇECEK.
16 Şubat’a kadar eforunuz, çabanız aileniz, ailevi konular, ebeveynleriniz, yaşadığınız yer ve evinizle ilgili konularda olacaktır. Ailevi konularda bazı sorunları çözmek için efor sarf ederken aile içinde gerilimler yaşayabilirsiniz. Marsın 4. evdeki varlığı ile evinizde tadilatlar yapabilirsiniz, bazılarınız ise evinizi veya yaşadığınız şehri değiştirebilirsiniz.4. evde Mars’ın transitinde ev kazalarına dikkat etmeniz gerekiyor. Ev kazalarına açık bir dönem sizler için. 16 Şubat’tan sonra ise eforunuz çocuklarınıza, aşk hayatınıza, hobilerinize, yaratıcı yönlerinize ya da riskli yatırımlara kayacaktır. Ebeveyn olan yükselen başaklar çocuklarıyla ilgili konular için fazlasıyla efor sarf ederken, çocuklarıyla aralarında agresyon, tartışma ya da anlaşmazlıklar da söz konusu olabilir. Mars’ın 5. Evdeki varlığı aşk hayatınıza bir enerji, hareket getirebileceği gibi aşk hayatınızla fazlasıyla uğraşmak,  çaba göstermek zorunda kalabilirsiniz. Partnerinizle gerilimler, tartışmalar yaşayabilirsiniz.Diğer taraftan yeni bir hobiye başlayabilir, hobinizle ilgili eğitim almaya başlayabilirsiniz. Ancak eğer bir eğitime başlayacaksanız Merkür retrosunu göz önünde tutmalısınız. Zira retroda almaya başlayacağınız eğitimler den memnun  kalmayabilirsiniz ya da o eğitimi tamamlamayabilirsiniz.

8 ŞUBATTA YÖNETİCİ GEZEGENİNİZ VENÜS KOÇ BURCUNA GEÇECEK SİZLERİN 8. EVİNİZE GEÇECEK
8 Şubat’ta Venüs’ün 8. Eve geçmesiyle eşinizle ve partnerinizle özellikle maddi konularda daha uzlaşmacı olmaya çalışacaksınız. Maddi tablonuz ile ilgili çözümlere odaklanıp parasal konuları çözmeye çalışabilirsiniz. Ödemeleriniz için destek bulabilirsiniz. Ayın 17 sinden önce kredi çekebilirsiniz ancak 17 sine doğru Merkür retrosunun etkisi ile kredi çekmeniz ya da iyi koşullarla çekmeniz pek de mümkün olmayacaktır.

23 ŞUBATTA BALIK BURCUNDA BİR YENİAY GERÇEKLEŞECEK SİZLERİN 7. EVİNİZDE
23 Şubat’ taki Yeniay ilişkileriniz ve ortaklıklarınızla ilgili yeni başlangıçları, yeni oluşumları gündeme getirecektir size yeni başlangıçlarla ilgili enerji verecektir ancak 17 şubatta iletişim gezegeni Merkür retrosunda özellikle de bir ilişkiye başlamak, nişan ya da düğün gibi kararlar almak veya ortaklık kurmak çok da iyi bir fikir olmayacaktır.