• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 ŞUBAT

2020 ŞUBAT


2020  ŞUBAT

19 ŞUBATA KADAR GÜNEŞ KOVA BURCUNDA SİZLERİN HARİTANIZIN 4.EVİNDE OLACAK.
 
19 Şubat’a kadar odak noktanız; aileniz, ailevi ilişkileriniz, ebeveynleriniz, yaşadığınız yer, eviniz, gayrimenkulleriniz olacaktır. Ailevi ilişkileriniz, aile ile ilgili gündemleriniz söz konusu olacaktır. Ailenizle ilgili konularla ilgilenmek, ebeveynlerinizle vakit geçirmek için güzel zamanlar olacaktır.
Bazılarınız içinse evinizle ilgilenmek, evinizde tadilat yapmak için kullanabileceğiniz bir zaman dilimi, bazılarınız için de taşınmak, ev değiştirmek ya da şehir değiştirmek söz konusu olacaktır.Aile kurmak için güneşin 4.evdeki seyahati iyi bir transittir. Diğer taraftan bazılarınız için de kariyerinizle ilgili konular gündem olacaktır. Kariyerinizde iyi gelişmelerin olabileceği bir dönem olacaktır.

9 ŞUBATTA 10.EVİNİZDE ASLAN BURCUNDA BİR DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK.
9 Şubat’ta Dolunay ışığı sizlerin kariyer evinizde parlayacak. Kariyeriniz ve toplumsal statünüzle ilgili konularda tamamlanan netleşen durumlar söz konusu olacaktır. Bazılarınız için kariyerinizde bir bitiş yeni bir başlangıcın habercisi olacaktır. Bazılarınız için yeni bir kariyerin habercisi olacaktır, bu dolunay. Bazılarınız içinse bu dolunayda beklediğiniz terfi gerçekleşecektir.

19 ŞUBAT İTİBARİYLE GÜNEŞ BALIK BURCUNA SİZLERİN 5.EVİNİZE GEÇECEK. MERKÜR DE BALIK BURCUNDA OLACAK ÜSTELİK BALIK BURCUNDA 17 ŞUBAT İLE 10 MART ARASINDA RETRO HAREKETTE OLACAK.
19 Şubat’tan itibaren güneşin Balık burcuna 5.evinize geçmesiyle birlikte odak noktanız ailevi konulardan aşk hayatınıza, sosyal hayatınıza, çocuklarınıza, hobilerinize, yaratıcı yönlerinize veya riskli yatırımlarınıza kayacaktır. Aşk hayatınızın yoğun olabileceği, çocuklarınızla bol bol gündem paylaşabileceğiniz, hobilerinize yönelebileceğiniz, yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir dönem olacaktır. Ancak ayın başından itibaren Balık burcunda seyahat eden Merkür’ün 17 Şubatta Retro harekete geçmesi, partnerinizle, ailenizle veya çocuklarınızla  iletişim sorunları yaşayabileceğinizi gösteriyor bize. Güneşin 5. Evde olmasıyla biraz çapkın olabileceğinizden böyle çapkınlıklarda çok da başarılı olmayabilirsiniz. Mesela yanlış kişiye yanlış mesaj gönderebilirsiniz ve yakalanabilirsiniz. Diğer taraftan Retro zamanları eski sevgilinizi geri getirebilir. Ancak Retro zamanı tekrar hayatınıza girmek isteyen eski sevgilinin niyetini iyi anlamak gerekir zira Retro bitiminde tekrar gidebilir. Retro zamanları yeni bir hobiye, eğitime başlamak ve riskli yatırımlarda bulunmak için hiç doğru zamanlar değildir. Muhtemelen sonuçlarından memnun olmayacaksınız.

16 ŞUBATA KADAR YÖNETİCİ GEZEGENİNİZ MARS YAY BURCUNDA SİZLERİN 2.EVİNİZDE, 16 ŞUBATTAN SONRA İSE MARS OĞLAK BURCUNA SİZLERİN 3.EVİNİZE GEÇECEK.
Hareket, enerji, güç ve agresyon gezegeni mars 16 şubata kadar 2. Evinizde seyahat ederken bütün çabanızı, eforunuzu maddi konularda göstereceğinizi ve çabalamak için yeterince enerjiniz olacağını söyleyebilirim.16 ‘sından sonra ise çabanız ve eforunuz kardeşleriniz, yakın çevreniz, çocukluk arkadaşlarınız veya komşularınıza kayacaktır. Onların gündemleri, meseleleri için çaba göstermeniz gerekebilir. Ya da onlarla olan gündemlerinde kavga ve agresyon söz konusu olabilir. Eğitim hayatı olanlar eğitimleri ile ilgili konularda efor göstermeleri gerekecektir.  Diğer taraftan 3. ev kararlarımızı, planlarımızı, zihinsel aktivitelerimizi anlatır. Merkür’ün geri hareketi ile Oldukça yoğun olarak kararlarımızın değişebileceği biraz sancılı bir süreç olabilir.Mars 3.evden geçerken özellikle kazalara dikkat etmeniz gerekir. 22 si civarı Mars Güney Ay Düğümü kavuşumu olduğundan yakın akraba ilişkilerinizde, komşularınız ile ilişkilerinizde, çocukluk arkadaşlarınızla ilişkilerinizde veya ticari faaliyetlerinizde kayıplar getirebilir.

8 ŞUBATTA VENÜS KOÇ BURCUNA GEÇECEK SİZLERİN 6. EVİNİZE GEÇECEK
6.ev konularında Venüs’ten destek alıyor olacaksınız. İş ortamınızla ilgili konularda, iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde var olan sorunların çözümünde  iyi bir etkisi olacaktır. Daha uyumlu, uzlaşmacı olabileceğiniz bir dönem olacaktır. Üstelik Merkür retrosunda iletişimde hep birlikte zorlanacağımız bir dönemde Venüs’ün iş hayatınızdaki varlığı sizlere çözüm ve destek getirecektir. Sağlık sorunlarınız için çözümleri için de iyi bir transittir. Ancak Venüs’ün 6. Ev geçişleri kilo aldırabilir, son derece iştah açar dikkat etmek gerekir.

23 ŞUBATTA BALIK BURCUNDA BİR YENİAY GERÇEKLEŞECEK SİZLERİN 5. EVİNİZDE
Balık burcundaki bu yeniayla birlikte yeni bir aşk söz konusu olabilir ancak Merkür’ün retroda olduğunu göz önüne alarak yenir ilişkiye başlamamak ya da geçmişten tekrar gelebilecek bir ilişkiye tekrar evet dememek aslın en doğrusu olacaktır. Diğer taraftan çocuklarınızla ilgili konularda yeni başlangıçlar, yeni oluşumlar söz konusu olabilir. Ancak bütün bu yeni adımlar için Merkür retrosunun bitimi olan 10 Mart sonrasını beklemek çok daha doğru olacaktır.Bu yeniayı; yaratıcı yönlerinizi geliştirmek, yaratıcı yönleriniz beslemek için değerlendirebilirsiniz. Sezgilerinizin ışığını takip ederek sanatınızı besleyebilirsiniz.