• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 ŞUBAT

2020 ŞUBAT


2020  ŞUBAT

31 OCAK 2020 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Ay Koç enerjisi le güne başlıyoruz, cesaret ve girişimci yanınızın ön plana çıkacağı bir günde olacağız çabuk öfkelenebiliriz, tartışmalar ve fikir ayrılıkları olabilir dikkatli olalım. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
02:40- 06:57  Ay ve Mars uyumlu bir açı içinde olacaklar, dinamik ve aktif bir enerji ile hem ilişkilerimizde hem de özel yaşantımızda hedefe yönelik, kendi hakkımızı korurken başkalarını da gözeten ve harekete geçirici bir süreçte olabiliriz.
Öğleden sonra ise Ay hem Satürn hem de Plüton’a gergin enerjiler gönderiyor olacak; hem ciddi hem de sorumlulukların bize ağır geldiği , üzerimizde bir yük varmış gibi hissedebileceğimiz için duygusal yaralanmalara ve  öfke patlamalarına açık zamanlar. Bu süreçte bu enerji ile iş ve sorumluluklarımıza odaklanırken aile büyükleri ile ilgili sorumluluklar, kısıtlamalar ve engeller olabilir.
15:48- 18:09  arasında Ay Koç ,Merkür ise Kova burcunda birbirlerine uyumlu bir enerji gönderiyor olacaklar ; sosyalleşme zamanları ,arkadaşlık ilişkileri daha rahat akabilir hatta yeni arkadaşlıklar da başlayabilir, kendimizi ve duygularımızı daha rahat ifade edebileceğimiz zamanlar. Bilgi akışı da iyi olacağından yeni şeyler öğrenmek veya yeni bir projeye başlamak da iyi olabilir.
18:09 ‘dan sonra  Ay boşluğa girecek. Bu saatlerden sonra yeni başlangıç ve girişimleriniz için uygun zamanlar değildir, en güzeli kendinizi rahat hissettirecek aktivitelerde bulunmak ve yarım kalan işleri tamamlamaktır. Sevgiler