• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 ŞUBAT

2020 ŞUBAT


2020  ŞUBAT

19 ŞUBATA KADAR GÜNEŞ KOVA BURCUNDA SİZLERİN HARİTANIZIN 2.EVİNDE OLACAK.
19 Şubat’a kadar odak noktanız maddi konular ve öz kaynaklarınızla ilgili olacaktır. Parasal konularda bir takım kararlar almaya çalıştığınız, maddi durumunuzu gözden geçirdiğiniz, yatırımlarınızla ilgili kararlar vermeye çalıştığınız bir dönem olacaktır. Bazılarınızın bekledikleri paralar gelebilirken bazılarınızın da yatırım yapma ya da bir mülk edinme gibi imkanları olabilir.
9 ŞUBATTA 8.EVİNİZDE ASLAN BURCUNDA BİR DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK.
Bu dolunayın ışığı mali konularınızı, mali tablonuzu netleştirecektir. Mali tablonuz önünüze serilecek yani tüm kazancınız, eşinizden, ailenizden, ortaklığınızdan, nafaka, miras ya da sigorta kazanımları gibi kazançlarınız ve kredi, kredi kartı, sigorta, nafaka, tazminat gibi tüm ödemelerinizi net olarak göreceğiniz, farkında olarak kararlar alabileceğiniz bir süreç olacaktır. Ne kazandığınız ne harcadığınız, hangi harcama kalemlerinden vazgeçmeniz gerektiği gibi konular da sizin için netleşecektir. Diğer taraftan bu dolunayın ışığı bazılarınız için sağlığınızla ilgili konuları görünür bir hale getirecektir. Sağlığınızla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
19 ŞUBAT İTİBARİYLE GÜNEŞ BALIK BURCUNA SİZLERİN 3.EVİNİZE GEÇECEK. MERKÜR DE BALIK BURCUNDA OLACAK ÜSTELİK BALIK BURCUNDA 17 ŞUBAT İLE 10 MART ARASINDA RETRO HAREKETTE OLACAK.
19 Şubat’tan itibaren odak noktanız kardeşlerinize, yakın akrabalarınıza, komşularınıza, çocukluk arkadaşlarınıza, eğitimlerinize, ticari faaliyetlerinize kayacaktır. Ancak Merkür’ün aynı evdeki retrosu kardeşlerinizle, yakın akrabalarınızla, komşularınızla ya da çocukluk arkadaşlarınızla aynı gündemleri paylaşırken sorunlara özellikle de iletişim sorunlarına yol açacaktır. Eski bazı problemler tekrar gündeminize gelebilir. İstemediğiniz halde bu problemlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. İletişim gezegeni Merkür iletişim evinde Retro harekette iken sizi olumsuz anlamda son derece etkili olabilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz, ister yazılı ister sözlü ister elektronik olsun her türlü iletişimde aksaklıklar yaşayabilir, yanlış anlaşılmalar hatta anlaşılmamalar söz konusu olabilir. Hiç gitmemesi gereken birine giden mesajla, bozulan telefonlar, elektronik aletler sizi zorlayabilir. Ticari faaliyetlerinizle ilgili zorlanmalar olabilir, müşterilerinizle iletişiminizde aksaklıklar iş kaybına sebebiyet verebilir. Bu dönemde herhangi bir ticari sözleşmeye imza atmamaya özen göstermelisiniz. Zihninizin bulanık olacağı, sık karar değiştireceğiniz bir dönem olacağı için Merkür retrosunun etkisiyle de biraz kendinizi dağılmış hissedebilirsiniz.
16 ŞUBATA KADAR MARS YAY BURCUNDA SİZLERİN 12.EVİNİZDE, 16 ŞUBATTAN SONRA İSE MARS SİZLERİN YÜKSELENİNİZE OĞLAK BURCUNA 1.EVİNİZE GEÇECEK.
16 Şubat’a kadar kontrol dışı bir alan olan 12. Evdeki mars, tamamen kontrolümüz dışındaki olaylara, arkamızdan yapılan dedikodular için arkamızdan çevrilen işler için efor sarf edebiliriz. Kavganızı gizli işler yüzünden verirken siz de gizli işler çevirebilirsiniz. Diğer taraftan ruhsal olarak çok da rahat hissetmeyebilirsiniz. 12.evdeki mars korkularınızı gün yüzüne çıkarabilir. İç dünyanız kendisiyle kavga ediyor olabilir. Bazılarınız ise sağlığınızla ilgili efor sarf edebilirsiniz. Mars 12. Evdeyken ameliyatlar da gündeminize gelebilir. 16 ‘sından sonra ise marsın birinci eve geçişi ile kendinizi çok daha güçlü hissedeceğiniz, özgüveninizin yerine geleceği daha enerjik olacağınız, eforunuzu ilişkilerinize ve kendinize yönlendirebileceğiniz bir dönem başlayacak.
Ancak gerek Merkür retrosu gerekse 22 Şubat’ta  Mars ve Güney Ay Düğümü  kavuşumu nedeniyle ikili ilişkilerinizde, sağlığınızla ilgili konularda ve hatta ailenizin sağlığı ile ilgili konularda efor gösterirken zorlanabilirsiniz. İlişkilerde kayıplar, tartışmalar agresyon söz konusu olabilir.
8 ŞUBATTA VENÜS KOÇ BURCUNA GEÇECEK SİZLERİN 4 EVİNİZE GEÇECEK
Merkür’ün geri harekette olması ailevi konularda zorluklar getirse de Venüs’ün 4. Evde olması size çözümler getirerek yardımcı olacaktır. Venüs 4. Evdeyken aile ve ebeveynlerinizle olan ilişkilerinizde daha iyi olacaktır. Bazılarınız evinizde tadilat ya da değişiklikler yapabilirsiniz ama tüm bunları Merkür retrosundan önce yapmanız gerekir. Bazılarınız ise taşınabilirsiniz ya da yeni bir gayrimenkul alabilirsiniz.
23 ŞUBATTA BALIK BURCUNDA BİR YENİAY GERÇEKLEŞECEK SİZLERİN 3. EVİNİZDE
3.evdeki Yeniay hayatınızdaki yeni kararlarla alakalıdır. Hayatımızla ilgili yeni kararlar zihnimizi meşgul edecektir. Ancak Merkür retrosunun eşliğindeki yeni ayda yeni kararlar uygulamaya başlamak ya da yeni bir ticari girişimde bulunmak ya dayeni bir eğitime başlamak çok da doğru olmayacaktır. Tüm bu enerjinizi 10 Mart sonrasına bırakmanız en doğrusu olacaktır.