• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 ŞUBAT

2020 ŞUBAT


2020  ŞUBAT

19 ŞUBATA KADAR GÜNEŞ KOVA BURCUNDA SİZLERİN 12.EVİNDE OLACAK.
Güneş 12. Evdeyken kontrol dışı bir alanda demektir. Kontrol edemediğiniz gelişmeler, olaylar, durumlar söz konusu olabilir. Arkanızdan çevrilen işler, dedikodular, gizli düşmanlıklar gündeminizde olabilir. Güneş 12. Evdeyken arka planda olmak, biraz inzivaya çekilmek, kendinizi dinlemek,  planlar yapmak isteyeceksiniz. Aslında geleceğe hazırlık gibi düşünebileceğiniz bir dönem diyebiliriz.Biraz sıkılmış, daralmış hissedebilirsiniz. Hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınıza odaklanmanız gerekebilir. Bazılarınız hastalıklarınızla ilgili hastanelere müracaat etmek durumunda kalabilirler. Güneşin 12. Ev transitleri meditasyon yapmak, enerji ya da nefes çalışmalarına katılmak gibi ruhunuza iyi gelecek çalışmalar yapmak için harika zamanlardır.

9 ŞUBAT’TA 6.EVİNİZDE ASLAN BURCUNDA BİR DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK.
Dolunayın ışığı sizlerin; günlük rutinlerinizi, sağlığınız ve işinizi gücünüzü anlatan evi aydınlatacak. Bazılarınız işinizle gücünüzle, iş ortamınızla, iş arkadaşlarınızla ilgili bir türlü veremediğiniz kararları verebiliyor olacaksınız. Artık işinizle ilgili bazı konular tamamlanmış sizin için netleşmiş olacaktır. Bu Bazılarınız için iş kaybı demek olabilir. Bazılarınız için yeni bir iş, kariyerinizde bir değişim olabilir. Bazılarınız içinse sağlıkları ile ilgili konuların, ortaya çıkması, netleşmesi demek olabilir. Belki de ihmal ettiğiniz bir sağlık sorununuz var ve o sorunu artık erteleyemeyecek, sağlığınızla ilgilenmek zorunda kalacaksınız.Bazılarınız içinse günlük rutinlerinizde bir netleşme, tamamlanma söz konusu olacaktır. Uzun zamandır yapmanız gereken ama bir türlü vakit ayıramadığınız işleri yapmanız gerekebilir.

19 ŞUBAT İTİBARİYLE GÜNEŞ BALIK BURCUNA SİZLERİN YÜKSELENİNİZE 1.EVİNİZE GEÇECEK. MERKÜR DE BALIK BURCUNDA OLACAK ÜSTELİK BALIK BURCUNDA 17 ŞUBAT İLE 10 MART ARASINDA RETRO HAREKETTE OLACAK.
Güneşin 1.evinize geçmesiyle, kendinizi daha iyi hissedeceğiniz, daha çok sosyal olacağınız, daha özgüvenli hissedeceğiniz bir zaman dilimi başlamış olacak. Güneşin 1. Eve geçmesiyle sahne sizin diyebiliriz, parlayacaksınız, gayet görünür fark edilir olacaksınız. Kararlarınızı, planlarınızı uygulamaya başlayabileceğiniz, ikili ilişkilerde gayet başarılı olabileceğiniz bir süreç başlamış olacak.
Ancak Merkür’ün 1. Evinizde Retro harekette olması özellikle ilişkileriniz anlamında iletişim kazalarına son derece dikkat etmeniz gerektiğiniz anlatıyor. Gerek yazılı gerek sözlü gerekse elektronik iletişim kazaları, yanlış anlaşılmaları söz konusu olabilir. Eşiniz, partneriniz, aileniz ya da ortaklarınızla ve genel olarak ilişkide bulunduğunuz insanlarla iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Diğer taraftan ortaklık kurmak, bir sözleşmeye imza atmak ya da nişanlanmak veya evlenmek gibi kararlar için de pek doğru zaman dilimi olmayacaktır. İşler pek de istediğiniz gibi gitmeyebilir. Ya da sonu gelmeyebilir, farkında olmak lazım. Diğer taraftan Merkür retrosu ikili ilişkilerinizle ilgili eski sorunları gündeminize tekrar getirebilir. Ve artık bu sorunları çözmeye odaklanmanız gerekebilir. Bazılarınızın hayatında ise eski sevgili, eski eş ya da eski yakın bir arkadaşınız tekrar hayatınıza girmek isteyebilir. Geçmişten gelen bu kişinin niyetini iyi anlamanız gerekebilir.

16 ŞUBAT’A KADAR MARS YAY BURCUNDA SİZLERİN 10.EVİNİZDE, 16 ŞUBAT’TAN SONRA İSE MARS OĞLAK BURCUNA SİZLERİN 11.EVİNİZE GEÇECEK.
16 Şubat’a kadar bütün eforunuz çabanız kariyerinizle, işinizle ya da toplumsal statünüzle ilgili olacaktır. Kariyerinizle ilgili gerekli atılımları yapabilir, yeni iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey ise işinizdeki gerginliklerden agresyondan uzak durmak olacaktır. Patronlarınızla, amirlerinizle ya da otorite figürleri ile gerginlikler yaşayabilirsiniz. Diğer taraftan bazılarınız annenizle ilgili gündemlerde efor sarf edebilirsiniz.16 Şubat’tan sonra ise eforunuz, çabanız kariyer getirilerinize ve sosyal çevrenize kayacaktır. Bol bol sosyalleşeceğiniz, sosyal platformlarda yer alacağınız aynı zaman da arkadaşlarınızla gerginlikler yaşayabileceğiniz bir süreç olacaktır. Bazılarınız ise tüm enerjisini kariyer getirileri için kullanacaktır.

8 ŞUBAT’TA  VENÜS KOÇ BURCUNA GEÇECEK SİZLERİN 2. EVİNİZE GEÇECEK
Venüs’ün 2. Evinize transit etmesi sizlere parasal konularda şans getirecektir. Parasal sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bazılarınız beklediğiniz paraları alabilirsiniz. Venüs’ün burada olması size ayrıca özgüven verecektir, kendi değerinizi daha iyi bildiğiniz bir süreç olacaktır.