• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 ŞUBAT

2020 ŞUBAT


2020  ŞUBAT

1 Şubat 2020 Cumartesi Gökyüzünden Mesajınız Var

Günaydınlar , yeni ayın ilk gününe Ay Koç  enerjisi ve Ay boşlukta  giriyoruz ve sonra;
  03:27’de  Ay Boğa burcu seyahati başlıyor. Ay Boğa burcunda yüceldiği yerdedir, pek keyiflidir, topraklanmış bir enerji söz konusudur yani doğa ile bağ kurmak ve onunla dengelenmek , zihinsel, fiziksel ve duygusal anlamda  gelişmek için güzel birkaç gün olabilir. Dingin ve güvencede olmak, maddi konular  önem taşıyabilir. Ayrıca Ay Boğa burcunda iken boğaz bölgemize, kulaklarımıza dikkat etmekte fayda vardır bu süreçte bu organlarımız hassas olabilir.

07:09 - 10:09 arasında Ay Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşumda olacak bu enerji ile beklenmedik, şaşırtıcı olaylar olabilir ve bu olaylar ilişki rahatsızlıklarına, aile tartışmalarına veya yakın ilişkiler konusunda büyük bir yön değişikliğine neden olabilir.

13:20 Venüs ve Plüton uyumlu açısı ile birkaç gün  boyunca   ilişkilerinizde  karizmanızı daha rahat ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizin iyi olması sayesinde güçlü kişilerden destek alabilirsiniz, ilişkilerde ve ilişkilere yaklaşım tarzınızda değişim, tutkulu ve takıntılı davranışlar söz konusu olabilir. Bu süreçte bazılarınız önemli bir ilişkiye başlayabilir. Venüs aynı zamanda  keyif ve zevk aldığımız şeyleri ifade eder bu yüzden yeme içme konusunda değişimler yapabilirsiniz örneğin; farklı yemekler deneyebilir, beslenme tarzınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Ay da Boğa burcunda tatlı şeyler yeme isteğiniz de artabilir. Venüs yaratıcı ve sanatsal becerileri de ifade ettiğinden, Plüton ile uyumlu açısında yaratıcılığınızı, sanatsal becerilerinizi güçlü bir şekilde ifade edilebilirsiniz.
 
17:04 - 21:02  Ay Ay düğümleri ile uyumlu enerjiler söz konusu ailevi ilişkilerde işbirliğine ve olumlu gelişmelere  açık saatler, değerlendirebilirsiniz, sevgiler