• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 ŞUBAT

2020 ŞUBAT


2020  ŞUBAT

10 Şubat 2010 Pazartesi Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar, herkese iyi haftalar, gün Ay Başak burcu enerjisi ile başlıyor, çalışkan olacağımız 2,5 günlük süreç bizi bekliyor. Her ne iş yapıyorsak detay ve titizlik ön planda olacak. Duygusal anlamda ise daha eleştirel tavırlar sergilememiz , beğenilerimizin seçiciliği söz konusu olabilir. Bu süreçte her şeyi kontrol edebildiğimiz oranda huzuru yakalayabileceğimizi düşünürüz, hataları daha çabuk görürüz .Sağlık ve beslenme konularında da daha dikkatli olur ve önem veririz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
Sabah saatlerinde başlayan ve etkisi birkaç gün sürecek olan Koç burcunda ilişkiler gezegeni Venüs ile yaralı şifacı Kiron kavuşuyor olacaklar. Bu kavuşum  kırılganlığımızı kucaklama ve kalbimizi iyileştirmek için ilişkilere dikkat etmemiz gereken süreci anlatıyor bununla ilgili ayrı bir post paylaşacağız.
05:54-09:07 Ay ve Uranüs arasındaki uyumlu açı ile sürpriz gelişmelere açık, duygusal açıdan da yaratıcı değişikliklere hemen adapte olma yeteneği de verebilir.
13:15- 16:25 Ay ve Kuzey Ay Düğümü uyumlu enerjisi işbirlikçi çalışmalara açık zamanlardır .
16:08-19:33 Ay ve Merkür arasındaki gergin açılar duygusal ihtiyaçlar ile düşünceler veya sözel ifadede çatışmalar, gerginlikler söz konusu olabilir. Bu süreçte dedikodu, sinirlilik, alınganlık, iletişim sorunları olabilir, dikkatli olalım, sevgiler.
Başak Ay’ı enerjisi ile yapılabilecek şeyler; sindirim problemleri ile karşılaşılabileceği için ağır ve yağlı yiyeceklerden uzak durmak gerekir, yoga, meditasyon gibi hem bedene hem de ruha iyi gelecek aktiviteler yapmak iyidir, finans ve bütçe ayarlamaları, toplantılar düzenlemek için  de uygun zamanlardır.