• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 ŞUBAT

2020 ŞUBAT


2020  ŞUBAT

12 Şubat 2020 Çarşamba Gökyüzünden Mesajınız Var

Günaydınlar, güne Ay Terazi burcu temasıyla başlıyoruz. Saat 02: 32 ‘de başlayan süreç ile; ilişkiler hak, adalet, sanatsal aktivitelerin gündemde olacağı 2,5 günlük bir sürece giriyoruz.  Ay Terazi günlerinde üşütmemeye dikkat etmek gerekiyor, böbreklerin hassas olduğu günler dikkatli olalım canlar. Bu süreçte yaşadığımız ortamda ahenk ve uyum arayışında oluruz gerçi ilişkilerde başkalarının tavırlarına daha duyarlı olabiliriz. Kişilerarasında denge ve barış sağlamak odak konularımız olabilir. Günün diğer mesajlarına baktığımızda ise ;
05:51-09:05 arasında Ay ve Kiron karşıtlığı ile duygusal anlamda yaralanmalara özellikle düşünmeden ağzımızdan çıkan sözlere, düşünmeden acele ile karar vermemeye özen göstermemiz gereken zamanlar. Sevdiklerimizi üzmemekte fayda var.
09:21-12:51 Ay bu kez Koç burcundaki Venüs ile karşıt açıda olacak, hem özel ilişkilerde hem de iş ile ilgili ilişkilerde bencil davranışlar sergilemeye müsait olabilir, düşünmeden hareket edebiliriz. Finansal anlamda, özel ilişkilerde, güzellik konularında dengeyi tutturamama, beklediklerimizi bulamama söz konusu olabilir. Sevgi ve şefkat ihtiyacınızı artırır, duygusal anlamda huzursuz iseniz  o zaman tatlı krizine girebilirsiniz.
16:08- 23: 55 Ay ve Ay düğümleri arasındaki gergin enerjiler ile ilişkilerde sıkıntılar olabilir, işbirlikleri ve birlikte hareket etmek konusunda dengesizlikler olabilir, dikkat canlar, sevgiler.
Ay Terazi günleri yapılabilecekler ; sağlık açısından bol bol su içmeli, aşırı yağlı gıdalar tüketmemeliyiz. Bu günlerde temizlik yapmak çok iyidir, kalıcı bir temizlik olur. Tiyatro, opera, sanatsal aktivitelere katılmak  keyif verici olabilir. Giyim, kuşam alışverişi, güzelleşmek için yapılan aktivitelerden de iyi sonuçlar alabilirsiniz.