• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 ŞUBAT

2020 ŞUBAT


2020  ŞUBAT

13 Şubat 2020 Perşembe Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar, Ay Terazi temalı  günden herkese merhabalar, problemlerinize  adil çareler bulmak, başkalarını  dertlerine yardımcı olmak bu süreçte faydalıdır. Ortaklıkların bu zamanda kurulması da iyi netice verir. Ayrıca bu dönemde alışveriş yapabilir, müzikle veya herhangi bir sanat koluyla ilgilenerek, eğlenmek için toplantılar tertipleyebilirsiniz, günün mesajlarına bakacak olursak;
03:14- 06:32 Ay Jüpiter gergin enerjisi duygularımızda abartılar söz konusu olabilir, hoşunuza gitmeyen şeyleri göz ardı etmek isteyebilirsiniz bu süreçte. Kendinizi farklı bir çizgide, herkesten daha üstün görebilirsiniz  kibir ve kendinizi beğenmişliğiniz artar, kendinizi farkında olmadan dev aynasında görebilirsiniz.
15:40 – 18:59 Ay Plüton gergin enerjisi ile duygular sert , ani çıkışlar yapmanız çok mümkündür. Duygusal güç mücadelesine girebilir, istemediğiniz şeyleri yapmak zorunda bırakılıyormuş gibi düşünerek, karşınızdaki kişiyi yok yere sinirlendirebilir ve onun tepkisiyle karşılaşabilirsiniz.
16:29-20:03 Ay Güneş uyumlu enerjisi ile biraz rahat nefes alabileceğimiz zamanlar kendimizi iyi bir ruh  hali içinde her konuda samimi, rahat ve olumlu hissedebiliriz ve işlerimiz  rast gidebilir.
Kişilerarası  ilişkiler, grup aktiviteleri, iş, eğlence ve sosyalleşme için de  iyi bir zamandır.
20:15- 23:24 Ay Satürn gergin enerjisi ani bir depresyonun veya duygusal bir karamsarlığın ortaya çıkmasına müsait bir enerji verebilir. Yalnızlık, sevilmeme, ilgi görmeme gibi düşüncelerin yoğunlaşır duygular ve düşünceler gerçeğe uymayabilir. İlişkilerde de zorluklar olur, içten gelen olumsuzluğun verdiği enerji ile soğuk bir hava eser, farkında olmak gerekiyor, sevgiler.