• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 ŞUBAT

2020 ŞUBAT


2020  ŞUBAT

14 Şubat 2020 Cuma Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar, Ak Akrep temalı bir güne başladık Ay 03:37’de Akrep burcu yolculuğuna başladı ki bu yolculuk ile içselleşmeye daha fazla meyilli olacağız. Kendi özeleştirinizi yapabilir, hem ruhen hem de bedenen temizliğinize zaman ayırabilirsiniz. Ay Akrep burcunda iken  mahremiyet ve gizem iki anahtar kelime gibidir, kimseye hesap vermek istemeyebilirsiniz. Tam da Sevgililer gününde Ay’ın Akrep burcunda olması biraz sıkıntılı gibi görünüyor. Bu dönemde bize yakın insanlara veya sevdiğimiz kişilere karşı biraz septik davranabilir” Acaba   beni gerçekten seviyor mu?” “Hala telefonuma cevap vermedi acaba beni önemsemiyor mu?” “Güvenilir birisi mi gerçekten? ”Bu ilişkinin sonu ne olacak?”  gibi kafanızı kurcalayan sorular sorabilirsiniz çünkü ajan akrep dost, sevgili ya da akraba ilişkilerini yakın  incelemeye almıştır bu süreçte  duyacağınız eleştireler şahsınıza hakaret gibi gelebilir. Sezgilerimizin de tavan yaptığı günlerdir. Günün  diğer mesajlarına bakacak olursak;
007:12-:53 Ay Uranüs karşıtlığı ile öngörülemez beklenmedik durumlar ile duygusal anlamda zor saatler yaşayabiliriz.
14: O5 -17: 28 Ay’ın Ay düğümlerine olumlu enerji ile güzel bir akış içinde olacağız, sezgisel ve kısmen bilinçsiz olarak duygularımız hangi konuya odaklanmış ise o konuda avantajlı yaklaşımlar söz konusu olabilir.
22:57 A y Merkür arasındaki olumlu açı duygularla mantık arasındaki dengeye işaret eder bu etki ile gerek kendi  gerekse  başkalarının duygularına karşı daha açık olmak kolay olabilir.  Aile ve geçmişle ile ilgili konular kolaylıkla gündeme gelir. Sevdiğini söyleme veya sevildiğini bilme ihtiyacı artar. Beklenen kişiden ilgi görmeğe ihtiyaç çok fazladır. Duygulardaki derinliği sözlere taşıyabilmek kişiyi mutlu eder. Sevgililer gününüz kutlu olsun.
“Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?” Şems Tebriz-i.