• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 ŞUBAT

2020 ŞUBAT


2020  ŞUBAT

15 Şubat 2020 Cumartesi Gökyüzünden Mesajınız Var
Herkese iyi hafta sonları, gün Ay Akrep enerjisi ile başlıyor ,günün mesajlarına bakacak olursak;
06:06-09:36 Ay ve Jüpiter uyumlu açısı ile güne güzel enerjilerle uyanabilir, kendinizi iyi hissedebilirsiniz.  En iyi arkadaşınızla birlikte olmak ve duygusal bağlarınızı  daha da kuvvetlendirmek isteyebilirsiniz, etrafınızdaki  insanların rahatı ve mutlulukları ile her zamankinden fazla ilgilenir, gerekirse bu amaçla onlara yardım edersiniz. Aslında bu bir karşılıklı destek ve bağlılık kurma zamanıdır, işlerinizde gelişmeler olumlu seyir edebilir.
07:41-11:08 Ay ve Neptün uyumlu enerjilerini bize yansıtacaklar, ruhsal ve maneviyat konularında uyumlu bir akış vardır. Fedakar, kendini adama, başkalarına yardım etme arzusunda olacağımız bir süreç.  Gerçek dünyadan uzaklaşıp iç dünyanıza çekilmek, iyi algılayabilme, hissetme ve doğru duyumlar almak için elverişli zamanlardır. Özellikle sanatsal konularla ilgilenmek, yaratıcılığını en üst düzeyde kullanabilmek, üretken olmak için de değerlendirilmesi gereken bir süreçtir.
18:35- 22:05 Ay Plüton uyumunun güçlü enerjilerinin etkisi ile karşımızdaki kişiler üzerinde güçlü etkiler yaratabiliriz.  Güzel ve gizemli olan şeylere ilgi duyabilir, bunların dibine inmek için araştırmaların içinde gömülü kalabilirsiniz.
23:23 Ay Güneş  gergin açısı ile  duygusal tansiyonda artış olabilir. Sert bir enerji olur ve karşınızdakilerle  ilişkiler gerginleşir, aIınganlık her zamankinden daha fazladır. Ayrıca bu enerji  kendinizi  hasta veya mutsuz hissetmenize  neden olabilir en ufak problemi  bile  krize dönüştürebilen olaylar olabilir. Dikkatli olmakta fayda vardır, sevgiler.