• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 ŞUBAT

2020 ŞUBAT


2020  ŞUBAT

21 Şubat 2020 Cuma Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar, güne Kova Ay’ı kalitesi ile başlıyoruz . Kova'daki Ay  hepimizi normalden biraz daha asi ve eksantrik bir moda sokabilir, normal günlük rutinlerimizin dışına çıkmak isteyebiliriz, eski alışkanlıklarımıza  son verme gücüne sahip olduğumuz bir gündeyiz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
03:16- 07:10 Ay Uranüs gergin enerjileri ile sabah erken saatlerde gereksiz ve tuhaf şekilde  aceleci hallerde olabiliriz. Değişik şeyler yapmak,  yeni heyecanlara yelken açmak isteyebiliriz. Bir anda  hayatımızda önemli bir değişiklik yapmak arzusu duyabiliriz. Akla gelmeyen gelişmeler olabilir.
12:09 Mars ve Uranüs uyumlu enerjileri de kısıtlamalardan veya sıkıcı rutinlerden kurtulmak için güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Bu enerji patlaması ile ilginç projelere imza atabilirsiniz. Ani hiç beklenmedik öfke sorunları yaşayabilirsiniz.
16:33 Güneş ve Uranüs arasında uyumlu bir açı söz konusu hoş sürprizler  olabilir,  yeni ve heyecan verici bir şey denemek için iyi bir zamandır . Artan öz-farkındalık, kişisel etkileşimlerden gelen geri bildirimlerle ortaya çıkabilir. Sosyalleşme, grup faaliyetleri ve şanslı  karşılaşmalar  olabilir. Farklı kültür veya etnik kökenlerden insanlarla tanışmanız olasıdır. Artan merak ve yaratıcılık, yeni keşifler yapmanıza veya ilginizi çeken bir şey hakkında bilgi edinmenize sebep olabilir.. Bilimsel konular elektronik ve internet ile ilgili konular da  ilginizi çekebilir  aynı zamanda astroloji veya benzeri konuları çalışmak için mükemmel bir zamandır. Güzel bir gün olsun, sevgiler.