• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 ŞUBAT

2020 ŞUBAT


2020  ŞUBAT

22 Şubat 2020 Cumartesi Gökyüzünden Haberiniz Var
Günaydınlar herkese iyi bir hafta sonu olsun, güne Ay Kova enerjisi  ile başlıyoruz hümanist ve tarafsız bir şekilde olaylara yaklaşma arzusunda oluruz, zihinsel aktiviteler, internet oyunları veya internette sörf yapmak , araştırma yapmak, bilimsel ve teknolojik konularla ilgilenmekten keyif alacağımız,  arkadaşlarımızla sosyal ortamlarda olmaktan zevk duyacağımız bir gündeyiz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
04: 57- 09:18 Ay ve Venüs arasındaki uyumlu açılar her türlü  ikili  ilişkiler , evlilik, ortaklık ilişkiler açısından şanslı saatler tabi bu saatlerde uyumuyorsanız. Ay bu açısından sonra boşluğa girecek ve tüm gün boyunca boşlukta olacak. Tüm gün boyunca yeni girişimler, başlangıçlar yapmamak ve yarım kalan işleri bitirmek çok iyi sonuçlar verir, daha önce yapmak isteyip de yapamadığınız dolap düzenlemeleri, erzak dolabı vb. işlerini  bugün çok kolaylıkla bitirebilirsiniz.
Gün boyu  Güneş  ve Uranüs arasındaki uyumlu akış ile sıradan olmayan  farklı şeyler yaparak, karşımızdakilerin dikkatini çekebiliriz. Bu, yeni ve heyecan verici bir şey denemek için iyi bir zamandır  öz-farkındalığınız  ve yaratıcılığınızı artabilir  ve kişiliğinizin daha gösterişli veya sıra dışı  tarafını ifade etmek daha rahat olabilir. Sosyalleşme, grup faaliyetleri ve şans karşılaşmaları ,farklı kültürel veya etnik kökenlerden gelen alışılmışın dışında kişilerle  tanışmanız olasıdır. Bir rutine bağlı kalmak zor olabilir ve kolayca dikkatinizi dağılabilir, sevgiler.