• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 ŞUBAT

2020 ŞUBAT


2020  ŞUBAT

25 Şubat  Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar, güne Ay Balık burcunda başlıyoruz manevi duygularımız yoğun ve hassas enerjiler devrede, edebi çalışmalar ,sanatsal çalışmalar ;  şiir, hikaye, yazı yazmak  gibi çalışmalar için uygun bir gündeyiz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
05:05 Güneş ve Mars arasındaki uyumlu enerji ile güne enerjik başlayabilir, çeşitli girişimlerde bulunma cesaretinde olabiliriz. Sabit fikirlerimizden kurtulabilir, hareketli bir gün geçirebiliriz.
07:56-11:58 Ay ve Plüton arasındaki uyumlu enerjiler derin ve güçlü duyguları canlandırıcı bir etki verebilir. Güzel ve gizemli olan şeylere ilgi doğabilir, bunların dibine  inmek için araştırmalara dalabilirsiniz.
15:09- 17:11 arasında  Satürn ile uyumlu açı yapan Ay boşluğa girecek. Bu etki altında birkaç saat sadece kendinizle baş başa kalmak isteyebilir, ağır ve sakin bir hal takınırsınız. Görev ve sorumlulukların önemli olduğu, duygusal ihtiyaçların dengelenebileceği bir zamandır.
17:11 Güneş ve Merkür kavuşumu düşüncelerimize ve iletişimimize odaklanarak zihinsel olarak çok yoğun bir zamanda olacağımızı anlatıyor. . Merkür iletişimi, düşünme kalıplarını, rasyonaliteyi ve muhakemeyi yönetir. Sizi ilgilendiren konularda sohbet etmek isteyebilirsiniz ayrıca   planlar yapmak için ideal bir zamandır.
19:47 Mars ve Güney Ay düğümü Oğlak burcunda kavuşuyorlar  Güney Ay Düğümü genellikle küçülme, kayıp, ayrılma ve gerilemeyi gösterir  Mars ile kavuşumu Oğlak burcunda  olduğu için haritalarımızda Oğlak burcunun olduğu alanda prestij ,inisiyatif alma veya gücümüz azalabilir  ancak Mars Oğlak burcunda yücelir ve de cesareti sever, bu yüzden bu kavuşumda  Mars’ın  içimizdeki savaşçı  potansiyelini kullanalım ,canlar ve  bir olumlama yapalım” Özgür irademin en cesur, en güçlü  kullanımını  bulacağım.”
Ay 21:47’ye kadar boşlukta olacak bu saatler arasında en iyisi yeni işlere girişmeden kendinize mola vermek dinlenmek olabilir. İlla da iş yapacağım derseniz eksik yarım kalan işlerinizi yapın canlar.
Ay 21:47’de Koç burcuna giriyor. Enerjik ve hareketli 2,5 gün bizi bekliyor, sevgiler