• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2020 ŞUBAT

2020 ŞUBAT


2020  ŞUBAT

29 Şubat 2020 Cumartesi Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar, Ay Boğa  enerjisi ile hafta sonuna başlıyoruz huzur ve güven aradığımız zamanlar, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
04:28-08:51 Güneş ve Ay arasındaki olumlu açı ile duygu ve düşüncelerimizde uyum söz konusu olacağından sabahın bu saatlerinde işlerimizde başarılı olabiliriz, kadın ve erkek arasındaki ilişkilerde de uyum söz konusu olabilir.
Merkür ve Uranüs gün boyunca etkili olacak enerji veriyor olacaklar, sıra dışı fikirler söz konusu olabilir, heyecan verici haberler ve  sohbetler ,günlük rutinleriniz yeni ve beklenmedik yönde  yol alabilir. Bu süreçte  yeni şeyler öğrenmek ve yeni insanlarla tanışmak söz konusu olabilir. . Bu, kendinizden farklı  arkadaşlar edinmek için iyi bir zamandır. Yeni keşifler de rüyalardan ya da iç görülerden kaynaklanabilir. Herhangi bir psişik yeteneğiniz varsa artabilir. Aslında, tüm duyularınız artar ve her şeyi daha ayrıntılı olarak algılamanızı sağlar. Olayları farklı bir açıdan görmek, sorunların çözülmesine  yardımcı olabilir.  İnternet, öğrenmek, fikir paylaşmak ve yeni insanlarla tanışmak için harika zamanlardır ama Merkür retrosuna dikkat etmeyi unutmadan , temkinli olarak!
20:50-22:50 Ay ve Neptün arasındaki uyumlu enerji ile maneviyatımızı güçlendireceğimiz, duygusal olarak naif bir ruh hali içinde olabileceğimiz, sanatsal yaratıcılığımızın, ilham perilerinin etrafımızda dolaştığı bir süreç olabilir. Sezginiz ve psişik yetenekleriniz normalden daha güçlü ve daha doğru olabilir. Hayal kurmak  canlı ve yaratıcı olabilir,  meditasyon, berrak rüya görme  herhangi bir manevi ya da gizli faaliyet için iyi bir zamandır, çünkü manevi ya da psişik bir koruma seviyesinden keyif alabilirsiniz.